Voděodolná váha DINI ARGEO WEXI60-2

Voděodolná váha DINI ARGEO WEXI60-2 (1)
Celonerezová IP-65 Možnost ověření

max. váživost 60 kg, dílek 20 g, rozměry vážicího můstku 600×600 mm, výška 150 mm, voděodolná celonerezová můstková váha s krytím proti prachu a stříkající vodě IP-65, nerezový indikátor hmotnosti s podsvíceným LCD displejem… Více informací

 Skladem u výrobce Dini Argeo 
25 900
31 339 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
DINI ARGEO
Kód výrobku:
WEXI60-2
Katalogové číslo:
H02-461
Záruka:
2 roky

max. váživost 60 kg, dílek 20 g, rozměry vážicího můstku 600×600 mm, výška 150 mm, voděodolná celonerezová můstková váha s krytím proti prachu a stříkající vodě IP-65, nerezový indikátor hmotnosti s podsvíceným LCD displejem a výškou 25 mm, indikátor má krytí IP-65 a je umístěný na stativu s výškou 700 mm, snímač zatížení je chráněn speciálním krytem z nerezové oceli s krytím IP-65. Metrologické ověření pro obchodní vážení je za příplatek. 

Robustní konstrukce můstku i indikátor z nerezové oceli pro náročné průmyslové či potravinářské aplikace, voděodolná klávesnice s pěti tlačítky (nulování, tárování, pracovní mód, tisk a zapnout/vypnout), vodováha, výškově stavitelné nožky.

Funkce: vážení, nulování, tárování, počítání kusů, toleranční +/- vážení, přepínání Brutto/Netto, vysoké rozlišení ×10, součtování, vážení v procentech, Funkce HOLD – blokování naměřené hodnoty.

Napájení 230 V (síťový adaptér součástí dodávky), komunikační rozhraní RS-232 pro připojení PC nebo tiskárny, externí justování, doporučený rozsah pracovních teplot -10°C ~ +40°C, ověřitelná verze - ověření za příplatek.

 

Poznámka: pro ověření váhy ve výrobním závodě potřebujeme adresu místa použití - instalační adresu. Uveďte ji prosím do poznámky v objednávce, pokud tak neučiníte, budeme považovat dodací adresu za adresu instalační.

Základní parametry

Max. váživost: 60 kg

Dílek: 20 g

Vážicí plocha: 600×600 mm

Stanovené měřidlo: ano

Cena včetně ověření: ne

Stupeň krytí: IP-65

Produktový list DINI ARGEO WE 450.96 kB Stáhnout soubor

DINI ARGEO - přední evropský výrobce vah a vážicích systémů, jehož doménou je vývoj a výroba indikátorů hmotnosti, nápravových a jeřábových vah, paletových vozíků s váhou, vážicích systémů pro vysokozdvižné vozíky a vah do prostředí s nebezpečím výbuchu. Společnost DINI ARGEO byla založena v Itálii, v roce 1846.

Představení a historie společnosti DINI ARGEO v krátkém videu. 

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce DINI ARGEO? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-dini-argeo-logo.jpg

Oficiální web výrobce DINI ARGEO