Váhy do výbušného prostředí (Ex)

V naší nabídce se nachází kompletní produktová řada vah a vážicích systémů italského výrobce DINI ARGEO pro prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex)

Dodávky vah a a vážicích systémů pro prostředí s nebezpečím výbuchu jsou vzhledem ke značné variabilitě požadavků: volbě rozměrů, max. váživosti, vhodného prostředí, typu atmosféry, zóny, teplotní třídy… zpravidla řešeny individuálně – pro předložení adresné nabídky nás prosím kontaktujte se svými požadavky. Obratem Vám zašleme k vyplnění náš Ex dotazník.

vahy-do-vybusneho-prostredi-dini-argeo.jpg

Ceny vah pro prostředí do nebezpečí výbuchu začínají na cenách od 25 000 Kč bez DPH. Ve standardní nabídce máme paletové vozíky s váhou, můstkové váhy, podlahové váhy, paletové váhy, jeřábové váhy – váhy v technologickém provedení i v provedení s ověřením pro obchodní vážení. Máme řešení do prostředí BE3N1 (zóny 21 a 22) a do prostředí BE3N2 (zóny 1 a 2). Napájení vah může být řešeno pomocí odpojitelného akumulátoru, přičemž samotné nabíjení akumulátoru probíhá v bezpečné zóně nebo přímo z elektrické sítě.

V případě zájmu o náhled na možná řešení, která Vám můžeme pro vážení v rizikových zónách nabídnout, si můžete stáhnout produktový Ex katalog výrobce DINI ARGEO, který obsahuje popis jednotlivých řešení a možností vážení v prostředí s nebezpečím výbuchu. 

Upozornění: při vážení lehkých kovů jako jsou např. hliník, hořčík, titan a jejich slitiny, musí být vážicí plocha váhy z nerezové oceli.


Litujeme, ale v kategorii Váhy do výbušného prostředí (Ex) se nenalézá žádné zboží.
Zkuste své hledání začít na úvodní straně.

Váhy pro prostředí s nebezpečím výbuchu ATEX (Ex) - váhy odpovídající evropským normám ATEX.