Váha na kontejnery DINI ARGEO WWSCRF 40T-M

Váha na kontejnery DINI ARGEO WWSCRF 40T-M (1)
IP-68 Včetně ověření

max. váživost 40 t, dílek 20 kg, rozměr vážicí plochy 500×400 mm, výška pouhých 58 mm, robustní vážicí platformy s krytím IP-68 a bezdrátovým přenosem vhodné zejména pro vážení kontejnerů.    Sestava se skládá ze čtyř kusů… Více informací

 Skladem u výrobce Dini Argeo 
168 900
204 369 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
DINI ARGEO
Kód výrobku:
4WWSCRF10T
Katalogové číslo:
H01-836
Záruka:
2 roky
max. váživost 40 t, dílek 20 kg, rozměr vážicí plochy 500×400 mm, výška pouhých 58 mm, robustní vážicí platformy s krytím IP-68 a bezdrátovým přenosem vhodné zejména pro vážení kontejnerů. 
 
Sestava se skládá ze čtyř kusů vážicích platforem WWSCRF s max. váživostí 10000 kg, jednoho kusu indikátoru DFWKRP s vestavěnou tiskárnou - vážicí platformy komunikují s indikátorem hmotnosti pomocí radiového přenosu 868 MHz.
 
Kontejnerové váhy DINI ARGEO WWSCRF slouží především k certifikovanému zjišťování celkové hmotnosti kontejnerů, ale zároveň mohou sloužit ke zjišťování nápravových, podvozkových, kolových zatížení vozidel a též je lze použít pro stanovení celkové hmotnosti vozidel a souprav. Vzhledem k jejich ověření je tyto váhy možné používat i pro obchodní vážení - výsledky měření jsou poté srovnatelné s klasickou mostovou váhou.
 
Velkými výhodami tohoto systému jsou variabilita, mobilita, nezávislost na připojení k elektrické síti, velmi nízká hmotnost (celková hmotnost vážicího systému s max. váživostí 40 t je pouhých 80 kg) a univerzálnost vážicího systému - můžete vážit kontejnery, zjišťovat nápravová, podvozková a kolová zatížení, ale též stanovovat celkovou hmotnost Vašich vozidel i dalších objemných břemen či produktů. Zakoupením tohoto vážicího systému získáte několik vah v jedné! To vše v certifikovaném režimu - váha má metrologické ověření.
 
Kontejnerové váhy DINI ARGEO WWSCRF jsou vyrobeny ze slitiny hliníku, což zaručuje velmi nízkou hmotnost a snadnou manipulaci, kvalitní snímače zatížení mají krytí proti prachu a vlhkosti IP-68, protiskluzová vrstva z vulkanizované pryže zaručuje dokonalou přilnavost na všech površích, jedinečná konstrukce vah je chráněna patentem č. 1.342.302.
 
Indikátor DFWKRP s vestavěnou tiskárnou je umístěn v odolném praktickém kufříku, indikátor zobrazuje a tiskne celkovou hmotnost kontejneru, k indikátoru je možné připojit až 16 ks bezdrátových vážicích platforem, o zobrazení hmotnosti se stará výborně čitelný LCD displej s výškou číslic 25 mm, indikátor má ve standardu komunikační rozhraní RS-232 pro připojení PC, za příplatek je možné indikátor vybavit Bluetooth modulem pro bezdrátový přenos dat.
 
Napájení indikátoru AC 230 V /12 V DC nebo na 6 V interní akumulátor (cca. 10 hodin provozu na jedno nabití -  provoz nezávislý na připojení k elektrické síti), celkové rozměry váhy 564×511 mm, výška 58 mm, hmotnost jedné vážicí platformy cca. 18 kg, hmotnost indikátoru cca. 5 kg, celková hmotnost váhy s max. váživostí 40 t je pouhých 80 kg, doporučený rozsah pracovních teplot -10°C ~ 40°C, ověřitelná verze - EU ověření je v ceně sestavy! Celá sestava je stanoveným měřidlem a lze ji použít i pro vážení v obchodním styku.
 
Všechny nápravové váhy Dini Argeo jsou před expedicí důkladně testovány a seřízeny.

Základní parametry

Max. váživost: 40000 kg

Dílek: 20 kg

Vážicí plocha: 500×400 mm

Stanovené měřidlo: ano

Cena včetně ověření: ano

Komunikační rozhraní: 1×RS 232

Stupeň krytí: IP-68

DINI ARGEO SOLAS 6.91 MB Stáhnout soubor

DINI ARGEO - přední evropský výrobce vah a vážicích systémů, jehož doménou je vývoj a výroba indikátorů hmotnosti, nápravových a jeřábových vah, paletových vozíků s váhou, vážicích systémů pro vysokozdvižné vozíky a vah do prostředí s nebezpečím výbuchu. Společnost DINI ARGEO byla založena v Itálii, v roce 1846.

Představení a historie společnosti DINI ARGEO v krátkém videu. 

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce DINI ARGEO? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-dini-argeo-logo.jpg

Oficiální web výrobce DINI ARGEO