Trojkombinace nožních tlačítek pro váhy Radwag

Trojkombinace nožních tlačítek pro váhy Radwag (1)
Samostatně neprodejné

Trojkombinace nožních tlačítek pro vybrané modely výrobce Radwag. Tlačítkům je možné ve vybraných modelech vah přiřadit různé funkce (např. nulování, tárování, tisk). Tlačítka mají robustní kovovou konstrukci a velmi dlouhou… Více informací

 Skladem u výrobce Radwag 
3 990
4 828 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
RADWAG
Kód výrobku:
RAD-3-PED
Katalogové číslo:
H02-315
Záruka:
2 roky

Trojkombinace nožních tlačítek pro vybrané modely výrobce Radwag. Tlačítkům je možné ve vybraných modelech vah přiřadit různé funkce (např. nulování, tárování, tisk). Tlačítka mají robustní kovovou konstrukci a velmi dlouhou životnost, k samotné váze jsou poté připojena pomocí kabelu.

Vhodné pro ovládání často používaných funkcí v exponovaných provozech, provozech s vyšším znečištěním a v aplikacích, při kterých musí obsluha váhy používat rukavice (např. potřísněné barvou, kontaminované, znečištěné apod.). Pomocí externích tlačítek může obsluha váhu např. vynulovat, vytárovat a po ukončeném měření odeslat údaje na tiskárnu či PC. Použití externích nožních tlačítek je vhodné např. i u velmi přesných vah – díky jejich použití nedochází k nežádoucímu přenosu otřesů na vážicí systém.

Kompatibilní s modely RADWAG WLY, WPY, C32, 3Y, 4Y, HY10 a průmyslovými terminály PUE C32, PUE 7.1 a PUE 5.

Poznámka: externí tlačítka jsou k dispozici i ve verzi pro ovládání rukou, pro více informací nás prosím kontaktujte.


Společnost RADWAG byla založena v roce 1984. Malá firma pouze s několika zaměstnanci, kteří vyráběli jednoduché produkty, jako jsou kuchyňské váhy s pružinovými elementy a mechanické poštovní váhy. V roce 1992 RADWAG vyrobil první mikroprocesorem řízené váhy. Do roku 1995 RADWAG vyrobil 10.000 elektronických vážících zařízení. O dva roky později vyrobil první analytické váhy.

V roce 2000 RADWAG začal vlastní produkci vážících můstků. Firma se transformovala z místního výrobce do světově známé společnosti a v roce 2002 dosáhla certifikace ISO 9001:2000.

V současnosti je RADWAG předním evropským výrobcem elektronických vážicích zařízení.

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce RADWAG? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-radwag-logo.jpg 

Oficiální web výrobce RADWAG