Stolní voděodolná váha KERN FFN 6K1IPN

Stolní voděodolná váha KERN FFN 6K1IPN (1)
Doporučujeme IP-65

max. váživost 6 kg, dílek 1 g, opakovatelnost 1 g, linearita ±1 g, rozměr vážicího můstku 230×190 mm, odolná kompaktní váha s ochranou proti prachu a vlhkosti IP-65 (pouze v případě akumulátorového provozu), robustní… Více informací

 Skladem u výrobce Kern 
6 600
7 986 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
KERN
Kód výrobku:
FFN 6K1IPN
Katalogové číslo:
H01-770
Záruka:
2 roky

max. váživost 6 kg, dílek 1 g, opakovatelnost 1 g, linearita ±1 g, rozměr vážicího můstku 230×190 mm, odolná kompaktní váha s ochranou proti prachu a vlhkosti IP-65 (pouze v případě akumulátorového provozu), robustní nerezové provedení s vysokou odolností a snadnou údržbou, výborně čitelný LCD displej s výškou číslic 25 mm, stabilizační čas 2 sec.

Ideální řešení pro stále rostoucí požadavky v potravinářském, farmaceutickém a chemickém průmyslu, hladký nerezový povrch pro snadné čištění, váha je vhodná pro náročné průmyslové aplikace.

Vysoká mobilita: provoz na baterie, kompaktní konstrukce a nízká hmotnost, zapuštěné úchytky na spodní straně váhy pro snadnou přeprav, váha KERN FFN je vhodná pro použití na několika místech.

Funkce: vážení, nulování, tárování, automatické vypnutí při nečinnosti s možností deaktivace (3 min., 5 min., 15 min. nebo vypnuto), bezpečný bateriový provoz a nezávislost na přívodu elektřiny, úsporný režim - automatické vypnutí při nečinnosti s možností deaktivace.

Napájení 230 V (přes síťový adaptér) nebo na interní dobíjecí 6 V akumulátor (až 50 h. provozu na jedno nabití), externí justování, doporučený rozsah pracovních teplot 0°C ~ +40°C, hmotnost cca. 3,9 kg, nelze ověřit - možnost vystavení kalibračního listu.

Základní parametry

Max. váživost: 6 kg

Dílek: 1 g

Vážicí plocha: 230×190 mm

Stanovené měřidlo: ne

Cena včetně ověření: ne

Stupeň krytí: IP-65

Návod KERN FFN-N 1.09 MB Stáhnout soubor

KERN  - jihoněmecký výrobce vah a vážicích systémů se zavedeným systémem řízení jakosti dle norem ISO 9001:2008.

Založeno v roce 1844, více než 170 let tradice a zkušeností v oboru výroby vah a vážicích zařízení jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce KERN? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-kern-logo.jpg

Oficiální web výrobce KERN