Stolní váhy 0,2

2750
39500
Produkty dle zadaných parametrů
ZRUŠIT VŠECHNY FILTRY
Dílek:
0,2
Stolní váha KERN WTB 1K-4NM Více informací IP-65 Doporučujeme Ekonomická  Skladem u výrobce Kern Stolní váha KERN WTB 1K-4NM Max. váživost: 1,5 kg Dílek: 0,2 Vážicí plocha: 200×260 mm max. váživost 1,5 kg, dílek 0,2 g,  rozměry vážicího můstku 260×200 mm, opakovatelnost 0,2 g, linearita ±0,4 g, stolní kontrolní váha s krytím proti vlhkosti a prachu IP-65. Váha je vhodná pro stále rostoucí požadavky v… 5 370 6 498 s DPH

V této kategorii naleznete levné i precizní stolní váhy kompaktních rozměrů pro kontrolní (nestanovená měřidla s možností vystavení kalibračního listu) i obchodní vážení (stanovená měřidla s ověřením).

Stolní váhy mají univerzální využití - např. pro měření hmotnosti zásilek, roztoků, směsí, barev, laků…, nejrůznějších výrobků a břemen různých tvarů, velikostí i rozměrů.


Kompaktní stolní váhy pro různé účely použití – v této kategorii naleznete stolní váhy do maximální váživosti 65 kg. Svým konstrukčním provedením se tyto váhy hodí k umístění na stolek, mají kompaktní rozměry a nízkou hmotnost – lze je tedy použít k vážení na jednom či více místech, Modely s akumulátorovým provozem lze např. použít i pro vážení v terénu. 

Stanovená měřidla – stolní váhy s ověřením je možné používat i pro vážení v obchodním styku (výkup, prodej, stanovení poplatků, fakturace na základě naměřené hmotnosti…). K nestanoveným měřidlům – stolním vahám bez ověření, je poté možné vystavit kalibrační list. Kalibrace je hrazeným výkonem – pokud máte o tuto službu zájem, ceny Vám rádi zodpovíme.