Stolní gastro váha KERN WTB 10K-3NM

Stolní gastro váha KERN WTB 10K-3NM (4)
  • Stolní gastro váha KERN WTB 10K-3NM (4)
  • Stolní gastro váha KERN WTB 10K-3NM (2)
  • Stolní gastro váha KERN WTB 10K-3NM (3)
Doporučujeme IP-65 Včetně ověření

max. váživost 15 kg, dílek 5 g,  rozměry vážicího můstku 260×200 mm, opakovatelnost 5 g, linearita ±5 g, voděodolná kontrolní váha s krytím proti vlhkosti a prachu IP-65. Váha je vhodná pro stále rostoucí hygienické… Více informací

 Skladem u výrobce Kern 
7 900
9 559 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
KERN
Kód výrobku:
WTB 10K-3NM
Katalogové číslo:
H01-704
Záruka:
2 roky

max. váživost 15 kg, dílek 5 g,  rozměry vážicího můstku 260×200 mm, opakovatelnost 5 g, linearita ±5 g, voděodolná kontrolní váha s krytím proti vlhkosti a prachu IP-65. Váha je vhodná pro stále rostoucí hygienické požadavky v potravinářském průmyslu - snadné čištění s minimálním rizikem poškození elektroniky váhy.

Inovativní řešení vážení v tolerančním režimu (+/-): barva displeje se mění v závislosti na dosažené úrovni (příliš lehké / ok / příliš těžké) a výrazně usnadňuje obsluze práci při porcování, dávkování nebo třídění a zároveň minimalizuje procesní chyby - díky jasné vizuální signalizaci dosažení nastaveného limitu.

diplej-kern-wtb-n.jpg

Tříbarevný podsvícený LCD displej s výškou číslic 25 mm, velmi rychlý displej se stabilizačním časem cca. 2 s. usnadňuje a zrychluje práci, kompaktní velikost nezabere příliš místa, druhý displej na zadní straně váhy. 

Funkce: vážení, nulování, tárování, automatické vypnutí při nečinnosti s možností deaktivace, toleranční vážení s tříbarevnou indikací a možnosti nastavení dolního a horního limitu jako pomůcka při porcování, dávkování nebo třídění.

Napájení 230 V (síťový adaptér součástí dodávky), za příplatek 875 Kč bez DPH je možné dokoupit interní bateriový modul (obj. kód: WTB-A01N), doporučený rozsah pracovních teplot -10 ~ +40°C, hmotnost cca. 3,2 kg, externí justování, ověřitelná verze - ověření v ceně váhy

Poznámka: pro ověření váhy ve výrobním závodě potřebujeme znát úplnou adresu místa použití (instalační adresu), uveďte ji prosím v následující fázi objednávky. V případě, že tak neučiníte, budeme za instalační adresu považovat adresu dodací. 

Základní parametry

Max. váživost: 15 kg

Dílek: 5 g

Vážicí plocha: 200×260 mm

Stanovené měřidlo: ano

Cena včetně ověření: ano

Komunikační rozhraní: ne

Stolní gastro váha KERN WTB 10K-3NM (2) Stolní gastro váha KERN WTB 10K-3NM (3)
Návod KERN WTB-N 1.5 MB Stáhnout soubor

KERN  - jihoněmecký výrobce vah a vážicích systémů se zavedeným systémem řízení jakosti dle norem ISO 9001:2008.

Založeno v roce 1844, více než 170 let tradice a zkušeností v oboru výroby vah a vážicích zařízení jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce KERN? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-kern-logo.jpg

Oficiální web výrobce KERN