Stolní gastro váha CAS SW 1S-5DRT

Stolní gastro váha CAS SW 1S-5DRT (1)
  • Stolní gastro váha CAS SW 1S-5DRT (1)
  • Stolní gastro váha CAS SW 1S-5DRT (2)
  • Stolní gastro váha CAS SW 1S-5DRT (3)
  • Stolní gastro váha CAS SW 1S-5DRT (4)
  • Stolní gastro váha CAS SW 1S-5DRT (5)
Bez ověření Nejlevnější

max. váživost 2,5/5 kg, dílek 1/2 g, rozměry vážicího můstku 230×190 mm, osvědčená a spolehlivá dvourozsahová váha bez možnosti ověření, integrovaný LCD displej s výškou číslic 25 mm, provoz na síť i baterie.  Tento model… Více informací

 Skladem 
3 380
4 090 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
CAS
Kód výrobku:
CASSW1S05DRTX
Katalogové číslo:
H01-594
Záruka:
2 roky

max. váživost 2,5/5 kg, dílek 1/2 g, rozměry vážicího můstku 230×190 mm, osvědčená a spolehlivá dvourozsahová váha bez možnosti ověření, integrovaný LCD displej s výškou číslic 25 mm, provoz na síť i baterie. 

Tento model nemá schválení typu, metrologické zkoušky ani prvotní ověření - nelze jej ověřit nyní ani v budoucnu. Váha není vhodná pro tzv. obchodní vážení, výdej porcí, prodej surovin atd., ale je možné ji použít pro informativní vážení uvnitř společnosti - naměřené výsledky mohou sloužit pouze pro vlastní potřebu. Vhodné použití této váhy je např. při předávání směn, inventurách, při porcování masa, přípravě apod. Pokud Vaše aplikace vyžaduje použití ověřené váhy, vyberte si prosím model s metrologickým ověřením. 

Vysoká mobilita: bateriový provoz, kompaktní rozměry a nízká hmotnost činí tuto váhu ideální pro použití na několika místech. Své uplatnění ovšem najde i v místech, kde je připojení k síti dostupné. 

Model CAS SW má vysokou spolehlivost, která zaručuje bezproblémový provoz. Jedná se o váhu s vynikajícím poměrem užitné hodnoty a ceny - skutečný bestseller mezi váhami této cenové kategorie. 

Funkce: vážení, automatické vypnutí při nečinnosti, nulování a tárování, HOLD („zmrazení" výsledku měření na displeji při neustálení váhy), indikace stavu baterie.

Napájení 230 V (přes síťový adaptér) nebo na baterie (6×1,5 V - baterie nejsou součástí dodávky), krytí IP-54, doporučený rozsah provozních teplot -10°C ~ +40°C, hmotnost cca. 2,8 kg, nelze ověřit - možnost vystavení kalibračního listu (nenahrazuje ověření).

Základní parametry

Max. váživost: 2,5/5 kg

Dílek: 1/2 g

Vážicí plocha: 230×190 mm

Stanovené měřidlo: ne

Cena včetně ověření: ne

Komunikační rozhraní: ne

Stolní gastro váha CAS SW 1S-5DRT (2) Stolní gastro váha CAS SW 1S-5DRT (3) Stolní gastro váha CAS SW 1S-5DRT (4) Stolní gastro váha CAS SW 1S-5DRT (5)
Návod CAS SW 1S-T 1.47 MB Stáhnout soubor

CAS Corporation - jihokorejský výrobce kvalitních vah a vážicích systémů s tradicí od roku 1983.

Představení a historie společnosti CAS v krátkém videu.

 

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce CAS? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

 vahy-cas.jpg

Oficiální web výrobce CAS