Přesná váha VIBRA SJ-420CEN

Přesná váha VIBRA SJ-420CEN (1)
  • Přesná váha VIBRA SJ-420CEN (1)
  • Přesná váha VIBRA SJ-420CEN (2)
  • Přesná váha VIBRA SJ-420CEN (3)
  • Přesná váha VIBRA SJ-420CEN (4)
Doporučujeme Made in Japan Možnost ověření

max. váživost 420 g, dílek 0,01 g (e=0,01 g), opakovatelnost 0,01 g, linearita ±0,01 g, průměr vážicího můstku 140 mm, velmi kvalitní a přesná laboratorní váha s nerezovým vážicím můstkem. Váhy VIBRA SJ mají vynikající… Více informací

 Skladem 
12 700
15 367 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
VIBRA
Kód výrobku:
SJ-420CEN
Katalogové číslo:
H02-202
Záruka:
12 měsíců

max. váživost 420 g, dílek 0,01 g (e=0,01 g), opakovatelnost 0,01 g, linearita ±0,01 g, průměr vážicího můstku 140 mm, velmi kvalitní a přesná laboratorní váha s nerezovým vážicím můstkem. Váhy VIBRA SJ mají vynikající metrologické vlastnosti (opakovatelnost, linearita, excentricita), které si díky kvalitní elektronice, dokáží i dlouhodobě udržet.

Velký LCD displej s podsvícením. Stabilizační čas cca. 2,5 sec., velmi rychlé ustálení a stabilita, kvalitní snímač zatížení pro přesné a reprodukovatelné výsledky měření. Osvědčená, spolehlivá a precizní laboratorní váha - prémiová kvalita za standardní cenu. Kompaktní provedení umožňuje snadné přemístění váhy a použití na více místech. Unikátní a patentovaný měřící člen MMTS (Mono-Metal Tuning-fork Sensor), na který je poskytována záruka 5 let.
 
Na váhy z modelové řady VIBRA SJ se můžete dlouhodobě spolehnout - a to jak z pohledu jejich bezporuchového provozu, tak z hlediska jejich metrologických vlastností. Uvnitř vah naleznete léty prověřenou, špičkovou japonskou technologii - nejedná se tedy o žádnou lacinou parodii na váhu, nýbrž o profesionální produkt pro všechna pracoviště, která potřebují přesné výsledky měření v jakýkoli čas.
 
 
Precizní váhy VIBRA SJ - skutečný bestseller mezi laboratorními váhami.
 
 
Funkce: vážení, tárování, počítání kusů - min. hmotnost počítaného kusu 0,01 g, procentuální vážení, možnost závěsného - spodního vážení (spodní závěs za příplatek 310 Kč bez DPH), limitní vážení, toleranční vážení, volitelné jednotky hmotnosti, za příplatek 2 860 Kč bez DPH lze váhu vybavit reléovým výstupem. 
 
Napájení pomocí AC adaptéru 100-240 VAC/12 VDC (interní akumulátor za příplatek 1 540 Kč bez DPH), ve standardu je váha dodávána bez komunikačního rozhraní (komunikační rozhraní RS-232 za příplatek 1 940 Kč bez DPH), doporučený rozsah pracovních teplot +10 ~ +30°C, přípustná okolní vlhkost max. 80 % (bez kondenzace), hmotnost cca. 1,3 kg, externí justování, možnost ověření - ověření za příplatek.
 
Poznámka k EU ověření váhy:
Pokud Vaše aplikace vyžaduje použití ověřené váhy, objednejte si prosím ověření zároveň s nákupem váhy - dodatečné ověření není možné. Ověřování vah 2. třídy přesnosti bez interního justování probíhá na místě použití. Pro zajištění metrologického výkonu "EU ověření váhy" potřebujeme znát instalační adresu měřidla (adresu místa použití). EU ověření váhy na místě použití provede pověřený pracovník ČMI. Instalační adresu váhy prosím uveďte do poznámky v další fázi objednávky - pokud tak neučiníte, budeme za tuto adresu považovat adresu dodací. 

Základní parametry

Max. váživost: 420 g

Dílek: 0,01 g

Vážicí plocha: Ø 140 mm

Stanovené měřidlo: ano

Cena včetně ověření: ne

Komunikační rozhraní: za příplatek

Způsob justování: externí

Přesná váha VIBRA SJ-420CEN (2) Přesná váha VIBRA SJ-420CEN (3) Přesná váha VIBRA SJ-420CEN (4)
Produktový list VIBRA SJ 235.84 kB Stáhnout soubor

VIBRA - obchodní značka kvalitních laboratorních a analytických vah japonského výrobce SHINKO DENSHI CO., LTD. s certifikací dle norem ISO 9001:2015 a tradicí od roku 1963.

Precizní váhy značky VIBRA jsou vyráběny přímo v Japonsku, ve výrobním závodě v Tokiu. Špičková a sofistikovaná japonská technologie prověřená několika desetiletími a nespočetným množstvím instalací po celém světě, je zárukou kvality a spolehlivosti. Pokud hledáte přesné, kvalitní a spolehlivé váhy - produkty VIBRA jsou tou pravou volbou pro precizní a opakovatelné výsledky měření hmotnosti. 

Profil společnosti SHINKO DENSHI CO., LTD. v krátkém videu:

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt značky VIBRA? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-vibra.jpg

Oficiální web výrobce SHINKO DENSHI CO., LTD.