Přesná váha VIBRA LN6202CE

Přesná váha VIBRA LN6202CE (1)
 • Přesná váha VIBRA LN6202CE (1)
 • Přesná váha VIBRA LN6202CE (2)
 • Přesná váha VIBRA LN6202CE (3)
 • Přesná váha VIBRA LN6202CE (4)
Made in Japan Možnost ověření Profesionální

max. váživost 6200 g, dílek 0,01 g (e=0,1 g), opakovatelnost 0,01 g, linearita ±0,01 g, rozměr vážicího můstku 200×200 mm, vysoce kvalitní, přesná a robustní váha 1. třídy přesnosti pro náročné průmyslové i laboratorní… Více informací

 Skladem 
32 400
39 204 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
VIBRA
Kód výrobku:
LN6202CE
Katalogové číslo:
H02-254
Záruka:
12 měsíců

max. váživost 6200 g, dílek 0,01 g (e=0,1 g), opakovatelnost 0,01 g, linearita ±0,01 g, rozměr vážicího můstku 200×200 mm, vysoce kvalitní, přesná a robustní váha 1. třídy přesnosti pro náročné průmyslové i laboratorní aplikace. Váhy VIBRA LN mají vynikající metrologické vlastnosti (opakovatelnost, linearita, excentricita), které si díky kvalitní a sofistikované japonské elektronice, dokáží i dlouhodobě udržet. Jedinečný snímací člen VIBRA Tuning-Fork, který pracuje na principu vibračního článku, je vysoce odolný proti elektromagnetickému a elektrostatickému rušení i změnám teploty.

Výborně čitelný fluorescenční displej, stabilizační čas 3 sec., velmi rychlé ustálení a stabilita, kvalitní snímač zatížení pro přesné a reprodukovatelné výsledky měření. Spolehlivá, profesionální a precizní laboratorní váha - prémiová kvalita za standardní cenu. Unikátní a patentovaný vibrační měřící člen Tuning-fork, na který je poskytována záruka 5 let.
 
Na váhy z modelové řady VIBRA LN se můžete dlouhodobě spolehnout - a to jak z pohledu jejich bezporuchového provozu, tak z hlediska jejich metrologických vlastností. Uvnitř vah naleznete léty a nespočetným množstvím instalací prověřenou, špičkovou japonskou technologii - nejedná se tedy o žádnou lacinou parodii na váhu, nýbrž o profesionální produkt pro všechna pracoviště, která potřebují přesné a opakovatelné výsledky měření v jakýkoli čas.
 
 
Precizní váhy VIBRA LN - profesionální laboratorní váhy pro každodenní použití. Krátká doba stabilizace je klíčovým faktorem pro efektivní a přesné vážení. Váha vhodná i pro náročné průmyslové aplikace, které vyžadují přesné a rychlé výsledky měření. Robustní kryt váhy je vyroben ze slitiny hliníku, vážicí můstek je poté vyroben z nerezové oceli.
 
 
Funkce: vážení, tárování, počítání kusů - min. hmotnost počítaného kusu 0,01 g, procentuální vážení, možnost závěsného - spodního vážení (spodní závěs za příplatek 310 Kč bez DPH), vážení v karátech, limitní vážení, toleranční vážení, bargraf (displej indikuje aktuální využití max. váživosti váhy), měření hustoty (za použití speciální sady), statistické funkce pro kontrolu kvality (automatické kalkulace různých statistických údajů z výsledků měření - data mohou být užitečná pro kontrolu kvality na montážní lince či statistické kontroly hotově balených výrobků), dvě komunikační rozhraní umožňují data odesílat zároveň do tiskárny i PC, volitelné jednotky hmotnosti. 
 

Statistické zpracování výsledků:

 • Počet měření
 • Součet měření
 • Maximální hodnota (MAX)
 • Minimální hodnota (MIN)
 • Rozptyl hodnot (MIN - MAX)
 • Průměrná hodnota
 • Směrodatná odchylka
 • Variační koeficient
 
Příslušenství:
 • Sada pro stanovení hustoty LNDK: 7 160 Kč bez DPH
 • Komunikační rozhraní RS-422A LNR4: 5 000 Kč bez DPH
 • Zvuková signalizace LNBZ: 3 990 Kč bez DPH
 • Reléový výstup LNLM (5×OUT, 2×IN + Externí Tára): 7 540 Kč bez DPH
 • Závěs pro vážení pod váhou: 310 Kč bez DPH
 • Datový kabel s délkou 3 m pro připojení k PC: 390 Kč bez DPH
 • Datový kabel s délkou 2 m pro připojení k tiskárně: 350 Kč bez DPH
 • Tiskárna
 
Napájení pomocí AC adaptéru 100-240 VAC/12 VDC (interní bateriový modul za příplatek 8 980 Kč bez DPH, dvě komunikační rozhraní RS-232C ve standardu, doporučený rozsah pracovních teplot +10 ~ +30°C, rozměry váhy 333×220×88 mm, externí justování, hmotnost cca. 4 kg, možnost ověření - ověření za příplatek.
 
Poznámka k EU ověření váhy:
Pokud Vaše aplikace vyžaduje použití ověřené váhy, objednejte si prosím ověření zároveň s nákupem váhy - dodatečné ověření není možné. Ověřování vah 2. třídy přesnosti bez interního justování probíhá na místě použití. Pro zajištění metrologického výkonu "EU ověření váhy" potřebujeme znát instalační adresu měřidla (adresu místa použití). EU ověření váhy na místě použití provede pověřený pracovník ČMI. Instalační adresu váhy prosím uveďte do poznámky v další fázi objednávky - pokud tak neučiníte, budeme za tuto adresu považovat adresu dodací. 

Základní parametry

Max. váživost: 6200 g

Dílek: 0,01 g

Vážicí plocha: 200×200 mm

Stanovené měřidlo: ano

Cena včetně ověření: ne

Komunikační rozhraní: 2×RS 232

Způsob justování: externí

Přesná váha VIBRA LN6202CE (2) Přesná váha VIBRA LN6202CE (3) Přesná váha VIBRA LN6202CE (4)
Produktový list VIBRA LN 2.39 MB Stáhnout soubor

VIBRA - obchodní značka kvalitních laboratorních a analytických vah japonského výrobce SHINKO DENSHI CO., LTD. s certifikací dle norem ISO 9001:2015 a tradicí od roku 1963.

Precizní váhy značky VIBRA jsou vyráběny přímo v Japonsku, ve výrobním závodě v Tokiu. Špičková a sofistikovaná japonská technologie prověřená několika desetiletími a nespočetným množstvím instalací po celém světě, je zárukou kvality a spolehlivosti. Pokud hledáte přesné, kvalitní a spolehlivé váhy - produkty VIBRA jsou tou pravou volbou pro precizní a opakovatelné výsledky měření hmotnosti. 

Profil společnosti SHINKO DENSHI CO., LTD. v krátkém videu:

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt značky VIBRA? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-vibra.jpg

Oficiální web výrobce SHINKO DENSHI CO., LTD.