Přesná váha VIBRA LN423RCE

Přesná váha VIBRA LN423RCE (1)
 • Přesná váha VIBRA LN423RCE (1)
 • Přesná váha VIBRA LN423RCE (2)
 • Přesná váha VIBRA LN423RCE (4)
 • Přesná váha VIBRA LN423RCE (5)
Interní justování Made in Japan Možnost ověření Profesionální

max. váživost 420 g, dílek 0,001 g (e=0,01 g), opakovatelnost 0,001 g, linearita ±0,001 g, rozměr vážicího můstku 140×120 mm, vysoce kvalitní, přesná a robustní váha 2. třídy přesnosti s interním justováním pro náročné… Více informací

 Skladem 
29 600
35 816 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
VIBRA
Kód výrobku:
LN423RCE
Katalogové číslo:
H02-250
Záruka:
12 měsíců

max. váživost 420 g, dílek 0,001 g (e=0,01 g), opakovatelnost 0,001 g, linearita ±0,001 g, rozměr vážicího můstku 140×120 mm, vysoce kvalitní, přesná a robustní váha 2. třídy přesnosti s interním justováním pro náročné průmyslové i laboratorní aplikace. Váhy VIBRA LN-R mají vynikající metrologické vlastnosti (opakovatelnost, linearita, excentricita), které si díky kvalitní a sofistikované japonské elektronice, dokáží i dlouhodobě udržet. Jedinečný snímací člen VIBRA Tuning-Fork, který pracuje na principu vibračního článku, je vysoce odolný proti elektromagnetickému a elektrostatickému rušení i změnám teploty.

Výborně čitelný fluorescenční displej, stabilizační čas pouhé 2 sec., velmi rychlé ustálení a stabilita, kvalitní snímač zatížení pro přesné a reprodukovatelné výsledky měření. Spolehlivá, profesionální a precizní laboratorní váha - prémiová kvalita za standardní cenu. Unikátní a patentovaný vibrační měřící člen Tuning-fork, na který je poskytována záruka 5 let.
 
Na váhy z modelové řady VIBRA LN-R se můžete dlouhodobě spolehnout - a to jak z pohledu jejich bezporuchového provozu, tak z hlediska jejich metrologických vlastností. Uvnitř vah naleznete léty a nespočetným množstvím instalací prověřenou, špičkovou japonskou technologii - nejedná se tedy o žádnou lacinou parodii na váhu, nýbrž o profesionální produkt pro všechna pracoviště, která potřebují přesné a opakovatelné výsledky měření v jakýkoli čas.
 
 
Precizní váhy VIBRA LN-R - profesionální laboratorní váhy pro každodenní použití. Krátká doba stabilizace je klíčovým faktorem pro efektivní a přesné vážení. Váha vhodná i pro náročné průmyslové aplikace, které vyžadují přesné a rychlé výsledky měření. Robustní kryt váhy je vyroben ze slitiny hliníku, vážicí můstek je poté vyroben z nerezové oceli. Proti průvanový kryt ve standardu. Přesné výsledky měření jsou zajištěny integrovaným systémem interního justování - jedním stiskem tlačítka CAL se váha sama najustuje. K seřízení váhy nepotřebujete zásah servisního technika a externí závaží. 
 
 
Funkce: vážení, tárování, počítání kusů - min. hmotnost počítaného kusu 0,001 g, procentuální vážení, možnost závěsného - spodního vážení (spodní závěs za příplatek 310 Kč bez DPH), vážení v karátech, limitní vážení, toleranční vážení, bargraf (displej indikuje aktuální využití max. váživosti váhy), měření hustoty (za použití speciální sady), statistické funkce pro kontrolu kvality (automatické kalkulace různých statistických údajů z výsledků měření - data mohou být užitečná pro kontrolu kvality na montážní lince či statistické kontroly hotově balených výrobků), dvě komunikační rozhraní umožňují data odesílat zároveň do tiskárny i PC, volitelné jednotky hmotnosti. 
 

Statistické zpracování výsledků:

 • Počet měření
 • Součet měření
 • Maximální hodnota (MAX)
 • Minimální hodnota (MIN)
 • Rozptyl hodnot (MIN - MAX)
 • Průměrná hodnota
 • Směrodatná odchylka
 • Variační koeficient
 
Příslušenství:
 • Sada pro stanovení hustoty LNDK: 7 160 Kč bez DPH
 • Komunikační rozhraní RS-422A LNR4: 5 000 Kč bez DPH
 • Zvuková signalizace LNBZ: 3 990 Kč bez DPH
 • Reléový výstup LNLM (5×OUT, 2×IN + Externí Tára): 7 540 Kč bez DPH
 • Závěs pro vážení pod váhou: 310 Kč bez DPH
 • Datový kabel s délkou 3 m pro připojení k PC: 390 Kč bez DPH
 • Datový kabel s délkou 2 m pro připojení k tiskárně: 350 Kč bez DPH
 • Tiskárna
 
Napájení pomocí AC adaptéru 100-240 VAC/12 VDC (interní bateriový modul za příplatek 8 980 Kč bez DPH, dvě komunikační rozhraní RS-232C ve standardu, doporučený rozsah pracovních teplot +10 ~ +30°C, rozměry váhy 330×220×190 mm (včetně proti průvanového krytu), interní i externí justování, hmotnost cca. 3,5 kg, možnost ověření - ověření za příplatek.
 
Poznámka k EU ověření váhy:
Pokud Vaše aplikace vyžaduje použití ověřené váhy, objednejte si prosím ověření zároveň s nákupem váhy - dodatečné ověření není možné.
Zajištění metrologického výkonu "EU ověření" prodlužuje dodací termín. EU ověřování vah s interním justováním provádí pověřený pracovník ČMI 1× týdně (zpravidla v úterý). Dodací termín měřidla s EU ověřením je tedy závislý na dni Vaší objednávky. 

Základní parametry

Max. váživost: 420 g

Dílek: 0,001 g

Vážicí plocha: 140×120 mm

Stanovené měřidlo: ano

Cena včetně ověření: ne

Komunikační rozhraní: 2×RS 232

Způsob justování: interní automatické

Přesná váha VIBRA LN423RCE (2) Přesná váha VIBRA LN423RCE (4) Přesná váha VIBRA LN423RCE (5)
Produktový list VIBRA LN 2.39 MB Stáhnout soubor

VIBRA - obchodní značka kvalitních laboratorních a analytických vah japonského výrobce SHINKO DENSHI CO., LTD. s certifikací dle norem ISO 9001:2015 a tradicí od roku 1963.

Precizní váhy značky VIBRA jsou vyráběny přímo v Japonsku, ve výrobním závodě v Tokiu. Špičková a sofistikovaná japonská technologie prověřená několika desetiletími a nespočetným množstvím instalací po celém světě, je zárukou kvality a spolehlivosti. Pokud hledáte přesné, kvalitní a spolehlivé váhy - produkty VIBRA jsou tou pravou volbou pro precizní a opakovatelné výsledky měření hmotnosti. 

Profil společnosti SHINKO DENSHI CO., LTD. v krátkém videu:

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt značky VIBRA? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-vibra.jpg

Oficiální web výrobce SHINKO DENSHI CO., LTD.