Přesná váha VIBRA CJ-6200CE

Přesná váha VIBRA CJ-6200CE (1)
  • Přesná váha VIBRA CJ-6200CE (1)
  • Přesná váha VIBRA CJ-6200CE (2)
  • Přesná váha VIBRA CJ-6200CE (3)
Doporučujeme Krytí IP-65 Made in Japan

max. váživost 6200 g, dílek 0,1 g, opakovatelnost 0,1 g, linearita ±0,1 g, rozměr vážicího můstku 190×190 mm, robustní nerezová váha s krytím proti prachu a vlhkosti IP-65. Velmi kvalitní a přesná váha 2. třídy přesnosti s… Více informací

 Skladem 
20 800
25 168 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
VIBRA
Kód výrobku:
CJ-6200CE
Katalogové číslo:
H02-235
Záruka:
12 měsíců

max. váživost 6200 g, dílek 0,1 g, opakovatelnost 0,1 g, linearita ±0,1 g, rozměr vážicího můstku 190×190 mm, robustní nerezová váha s krytím proti prachu a vlhkosti IP-65. Velmi kvalitní a přesná váha 2. třídy přesnosti s vážicím můstkem a vrchním krytem z leštěné nerezové oceli. Váhy VIBRA CJ mají vynikající metrologické vlastnosti (opakovatelnost, linearita, excentricita), které si díky sofistikované japonské elektronice a snímači, dokáží i dlouhodobě udržet.

Velký LCD displej s podsvícením, velmi rychlé ustálení a stabilita, kvalitní snímač zatížení pro přesné a reprodukovatelné výsledky měření. Spolehlivá a precizní laboratorní váha - prémiová kvalita za standardní cenu. Kompaktní provedení umožňuje snadné přemístění váhy a použití na více místech. Unikátní a patentovaný vibrační měřící člen DEFT (Double-Ended tuning fork), na který je poskytována záruka 5 let.
 
Přesné váhy VIBRA CJ jsou vhodné pro náročné průmyslové aplikace i měření v laboratořích. Za příplatek 390 Kč bez DPH lze objednat datový kabel (IP-40) o délce 3 m pro připojení váhy k PC. V případě, že budete váhu k PC připojovat v mokrém prostředí, je nutné zakoupit datový kabel VIBRA CJWR se speciálním konektorem a krytím IP-65 za 2 720 Kč bez DPH. Mezi další příplatkové příslušenství patří např. přídavný LCD displej, rozhraní RS-422, reléový modul, nerezová klec pro vážení zvířat, interní bateriový modul a závěs pro vážení pod váhou. 
 
Na váhy modelové řady VIBRA CJ se můžete dlouhodobě spolehnout - a to jak z pohledu jejich bezporuchového provozu, tak z hlediska jejich metrologických vlastností. Uvnitř vah naleznete léty a nespočetným množstvím instalací prověřenou, špičkovou japonskou technologii - nejedná se tedy o žádnou lacinou parodii na váhu, nýbrž o profesionální produkt pro všechna pracoviště, která potřebují přesné a opakovatelné výsledky měření v jakýkoli čas i v extrémních podmínkách. Váha CJ má velmi nízkou spotřebu energie - nabízí cca. 200 hodin provozu na dobíjecí baterie (s vypnutým podsvícením) a cca. 32 hodin bateriového provozu se zapnutým podsvícením.
  
Nerezové váhy VIBRA CJ - přesné laboratorní váhy pro každodenní použití v náročných podmínkách. Modelová řada VIBRA CJ nabízí vynikající výkon v prašném, vlhkém, mastném či jinak náročném prostředí. Vrchní kryt z nerezové oceli je odolný proti chemickým látkám a snadno se čistí. Unikátní vibrační senzor Tuning-fork dosahuje krátké doby ustálení a stabilní indikace potřebné pro rychlá a přesná měření. Krátký čas ustálení zajišťuje pohodlný a efektivní provoz.
 
 
Funkce: vážení, tárování, počítání kusů - min. hmotnost počítaného kusu 0,1 g, procentuální vážení, možnost závěsného - spodního vážení (spodní závěs za příplatek 320 Kč bez DPH), limitní vážení, toleranční vážení, vážení zvířat, bargraf (displej indikuje aktuální využití max. váživosti váhy), volitelné jednotky hmotnosti. Požadovaný režim můžete snadno nastavit pomocí směrových kláves.
 
Napájení pomocí AC adaptéru 100-240 VAC/6 VDC (bateriový modul VIBRA CJBT za příplatek 1 000 Kč bez DPH), komunikační rozhraní RS-232C ve standardu, doporučený rozsah pracovních teplot 0 ~ +40°C, přípustná okolní vlhkost max. 80 % (bez kondenzace), rozměry váhy: 206×312×89 mm, externí justování, nelze ověřit - možnost vystavení kalibračního listu.

Základní parametry

Max. váživost: 6200 g

Dílek: 0,1 g

Vážicí plocha: 190×190 mm

Stanovené měřidlo: ne

Cena včetně ověření: ne

Komunikační rozhraní: 1×RS 232

Způsob justování: externí

Přesná váha VIBRA CJ-6200CE (2) Přesná váha VIBRA CJ-6200CE (3)
Produktový list VIBRA CJ 1.63 MB Stáhnout soubor

VIBRA - obchodní značka kvalitních laboratorních a analytických vah japonského výrobce SHINKO DENSHI CO., LTD. s certifikací dle norem ISO 9001:2015 a tradicí od roku 1963.

Precizní váhy značky VIBRA jsou vyráběny přímo v Japonsku, ve výrobním závodě v Tokiu. Špičková a sofistikovaná japonská technologie prověřená několika desetiletími a nespočetným množstvím instalací po celém světě, je zárukou kvality a spolehlivosti. Pokud hledáte přesné, kvalitní a spolehlivé váhy - produkty VIBRA jsou tou pravou volbou pro precizní a opakovatelné výsledky měření hmotnosti. 

Profil společnosti SHINKO DENSHI CO., LTD. v krátkém videu:

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt značky VIBRA? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-vibra.jpg

Oficiální web výrobce SHINKO DENSHI CO., LTD.