Přesná váha VIBRA ALE15001R

Přesná váha VIBRA ALE15001R (1)
 • Přesná váha VIBRA ALE15001R (1)
 • Přesná váha VIBRA ALE15001R (2)
 • Přesná váha VIBRA ALE15001R (3)
Doporučujeme Interní justování Made in Japan Možnost ověření

max. váživost 15000 g, dílek 0,1 g (e=1 g), opakovatelnost 0,1 g, linearita ±0,1 g, rozměr vážicího můstku 180×160 mm, vysoce kvalitní a přesná laboratorní váha 2. třídy přesnosti s interním justováním. Váhy VIBRA ALE mají… Více informací

 Na dotaz 
21 800
26 378 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
VIBRA
Kód výrobku:
ALE15001R
Katalogové číslo:
H02-247
Záruka:
12 měsíců

max. váživost 15000 g, dílek 0,1 g (e=1 g), opakovatelnost 0,1 g, linearita ±0,1 g, rozměr vážicího můstku 180×160 mm, vysoce kvalitní a přesná laboratorní váha 2. třídy přesnosti s interním justováním. Váhy VIBRA ALE mají vynikající metrologické vlastnosti (opakovatelnost, linearita, excentricita), které si díky kvalitní a sofistikované japonské elektronice, dokáží i dlouhodobě udržet. Jedinečný snímací člen VIBRA Tuning-Fork, který pracuje na principu vibračního článku, je vysoce odolný proti elektromagnetickému a elektrostatickému rušení i změnám teploty.

Velký LCD displej s podsvícením. Stabilizační čas pouhých 1,6 sec., velmi rychlé ustálení a stabilita, kvalitní snímač zatížení pro přesné a reprodukovatelné výsledky měření. Spolehlivá, profesionální a precizní laboratorní váha - prémiová kvalita za standardní cenu. Kompaktní rozměry a bateriový provoz umožňují snadné přemístění váhy a použití na více místech. Unikátní a patentovaný vibrační měřící člen Tuning-fork, na který je poskytována záruka 5 let.
 
Na váhy z modelové řady VIBRA ALE se můžete dlouhodobě spolehnout - a to jak z pohledu jejich bezporuchového provozu, tak z hlediska jejich metrologických vlastností. Uvnitř vah naleznete léty a nespočetným množstvím instalací prověřenou, špičkovou japonskou technologii - nejedná se tedy o žádnou lacinou parodii na váhu, nýbrž o profesionální produkt pro všechna pracoviště, která potřebují přesné a opakovatelné výsledky měření v jakýkoli čas.
 
 
Precizní váhy VIBRA ALE - přesné laboratorní váhy pro každodenní použití. Krátká doba stabilizace 1,6 sec. je klíčovým faktorem pro efektivní a přesné vážení. Programovatelná funkční tlačítka „free keys" - tři tlačítka na přední straně mohou fungovat jako „volně programovatelná“ a můžete jim přiřadit zkratky často používaných funkcí, díky kterým ještě více zkrátíte dobu měření. Model VIBRA ALE je nejmenší precizní váhou ve své třídě - můžete ji nainstalovat kdekoli chcete, a to i ve velmi malých laboratořích. Díky kompaktním rozměrům a velmi nízké spotřebě energie vibračních členů Tuning-fork, lze váhy provozovat také na AA baterie. které zároveň slouží i jako záložní zdroj elektrické energie.
 
 
Funkce: vážení, tárování, počítání kusů - min. hmotnost počítaného kusu 0,1 g, procentuální vážení, možnost závěsného - spodního vážení (spodní závěs za příplatek 310 Kč bez DPH), limitní vážení, toleranční vážení, bargraf (displej indikuje aktuální využití max. váživosti váhy), měření hustoty (za použití speciální sady), volitelné jednotky hmotnosti. 
 
Příslušenství:
 • Sada pro stanovení hustoty ALE-DK: 7 920 Kč bez DPH
 • Druhé komunikační rozhraní RS-232C ALE-RS: 2 740 Kč bez DPH
 • Ethernet ALE-ETHER: 8 230 Kč bez DPH
 • Reléový výstup ALE-LM: 3 480 Kč bez DPH
 • Závěs pro vážení pod váhou: 310 Kč bez DPH
 • Datový kabel s délkou 3 m pro připojení k PC: 390 Kč bez DPH
 • Datový kabel s délkou 2 m pro připojení k tiskárně: 350 Kč bez DPH
 • Přídavný LCD displej s výškou číslic 12,5 mm, rozměry 120×89×60 mm, kabel 3 m, AC adaptér: 6 720 Kč bez DPH
 
Napájení pomocí AC adaptéru 100-240 VAC/6 VDC nebo 4 ks AA bateríí (cca. 150 h. bateriového provozu s vypnutým podsvícením a komunikací, cca. 15 h. provozu se zapnutým podsvícením i komunikací), komunikační rozhraní RS-232C a USB ve standardu, doporučený rozsah pracovních teplot +10 ~ +30°C, rozměry váhy 192×265×86 mm, krytí IP-42, interní i externí justování, možnost ověření - ověření za příplatek.
 
Poznámka k EU ověření váhy:
Pokud Vaše aplikace vyžaduje použití ověřené váhy, objednejte si prosím ověření zároveň s nákupem váhy - dodatečné ověření není možné.
Zajištění metrologického výkonu "EU ověření" prodlužuje dodací termín. EU ověřování vah s interním justováním provádí pověřený pracovník ČMI 1× týdně (zpravidla v úterý). Dodací termín měřidla s EU ověřením je tedy závislý na dni Vaší objednávky. 

Základní parametry

Max. váživost: 15000 g

Dílek: 0,1 g

Vážicí plocha: 180×160 mm

Stanovené měřidlo: ano

Cena včetně ověření: ne

Komunikační rozhraní: 1×RS 232, USB

Způsob justování: interní automatické

Přesná váha VIBRA ALE15001R (2) Přesná váha VIBRA ALE15001R (3)
Produktový list VIBRA ALE 1.21 MB Stáhnout soubor

VIBRA - obchodní značka kvalitních laboratorních a analytických vah japonského výrobce SHINKO DENSHI CO., LTD. s certifikací dle norem ISO 9001:2015 a tradicí od roku 1963.

Precizní váhy značky VIBRA jsou vyráběny přímo v Japonsku, ve výrobním závodě v Tokiu. Špičková a sofistikovaná japonská technologie prověřená několika desetiletími a nespočetným množstvím instalací po celém světě, je zárukou kvality a spolehlivosti. Pokud hledáte přesné, kvalitní a spolehlivé váhy - produkty VIBRA jsou tou pravou volbou pro precizní a opakovatelné výsledky měření hmotnosti. 

Profil společnosti SHINKO DENSHI CO., LTD. v krátkém videu:

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt značky VIBRA? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-vibra.jpg

Oficiální web výrobce SHINKO DENSHI CO., LTD.