Levná analytická váha KERN ADB

 

Do naší nabídky jsme zařadili levnou analytickou váhu KERN ADB s externím justováním.
Tato přesná váha je vhodná pro všechny aplikace, které nevyžadují ověření - k tomuto měřidlu si můžete nechat vystavit kalibrační list.

 

KERN ADB - nejlevnější analytická váha v naší nabídce.
Přesná měření a analýzy za příznivou cenu od 15.400 Kč bez DPH.

kern-adb-nejlevnejsi-analyticka-vaha.jpg 

Model KERN ADB dodáváme ve dvou maximálních váživostech: 120 g a 210 g, s odečitatelností 0,1 mg + model ADB 600-C3 pro měření v karátech.

Tato analytická váha má plastovou konstrukci, nerezový vážicí můstek, skleněnou vážicí komoru s posuvnými dvířky, komunikační rozhraní pro připojení PC nebo tiskárny a podsvícený LCD displej s výškou číslic 16 mm.

Mezi přednosti této váhy patří zejména velmi nízké pořizovací náklady, volitelné jednotky hmotnosti (ct, g, lb, oz) a kompaktní rozměry vhodné pro menší prostory.

Analytická váha KERN ADB má odemčené uživatelské justování (seřizování) a lze k ní přiobjednat kalibrační závaží - doporučená seřizovací závaží třídy přesnosti E2 (100 nebo 200 g) naleznete v našem e-shopu.

 klavesnice-kern-adb.jpg 

Stáhněte si PDF prospekt modelu KERN ADB (211 kB).

 

Pokud Vaše aplikace vyžaduje použití ověřené analytické váhy nebo preferujete vyspělejší analytickou váhu s automatickým interním justováním, navštivte prosím oddělení analytické váhy v našem e-shopu - tyto parametry naleznete u všech námi prodávaných analytických vah, kromě ekonomického modelu KERN ADB.