Počítací váha KERN GAT 6K-4

Počítací váha KERN GAT 6K-4 (1)
  • Počítací váha KERN GAT 6K-4 (1)
  • Počítací váha KERN GAT 6K-4 (2)
  • Počítací váha KERN GAT 6K-4 (3)
  • Počítací váha KERN GAT 6K-4 (4)
  • Počítací váha KERN GAT 6K-4 (5)
  • Počítací váha KERN GAT 6K-4 (6)
  • Počítací váha KERN GAT 6K-4 (7)
  • Počítací váha KERN GAT 6K-4 (8)
  • Počítací váha KERN GAT 6K-4 (9)
Doporučujeme Dotykový displej ks od 0,2 g

max. váživost 6 kg, dílek 0,2 g, rozměry vážicího můstku 300×225 mm, výška váhy 120 mm, profesionální počítací váha s dotykovým displejem a mnoha funkcemi, opakovatelnost 0,2 g, linearita ±0,4 g, podsvícený a velmi dobře… Více informací

 Není skladem 
18 500
22 385 včetně DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
KERN
Kód výrobku:
GAT 6K-4
Katalogové číslo:
H02-392
Záruka:
2 roky

max. váživost 6 kg, dílek 0,2 g, rozměry vážicího můstku 300×225 mm, výška váhy 120 mm, profesionální počítací váha s dotykovým displejem a mnoha funkcemi, opakovatelnost 0,2 g, linearita ±0,4 g, podsvícený a velmi dobře čitelný dotykový displej s intuitivním ovládáním, stabilizační čas 2 sec.

Výhodou počítací váhy KERN GAT je přehledný dotykový displej pro snadnou práci za každých podmínek, rychlost, mnoho funkcí, možnosti personalizace a intuitivní ovládání. Váha je vyrobena z ABS plastu, kryt vážicího můstku je z nerezové oceli. 

Díky intuitivnímu konceptu dotykového ovládání a vícejazyčnému menu (CZ, DE, GB, FR, IT, ES, PT, NL, FI, PL, RUS, SE), mohou váhu snadno používat i nezkušení uživatelé. Pro profesionálního uživatele nabízí váha pokročilé funkce, které umožňují vysokou úroveň individualizace a které navíc výrazně usnadňují a zrychlují obsluhu i samotnou práci. Díky velké paměti, např. pro zboží, data o vážení atd., je váha ideálním řešením při práci s velkým množstvím produktů nebo tam, kde jsou kladeny vysoké požadavky na vedení záznamů a zdokumentování procesů.

Vzhledem k velkému počtu komunikačních rozhraní lze k váze snadno připojit čtečku čárových kódů, USB flash disk pro ukládání dat nebo přenos dat do PC či komunikovat po síti pomocí RS-232 – tento rozsah lze použít pro mnoho různých aplikací v průmyslu.

Funkce: vážení, nulování, tárování, PRE-TARE (ruční zádání hmotnosti obalu), datum a čas, profesionální počítání kusů na několika úrovních, včetně vyvolání produktu z databáze atd. – min. hmotnost počítaného kusu 0,2 g, AUTO-PRINT (možnost nastavení automatického tisku v případě, že se hodnota na displeji nemění), receptury (vyvolání položek z databáze se všemi relevantními údaji – cílová hodnota, tolerance, název, hmotnost obalu...), plnění za zadanou hodnotu (množství nebo hmotnost), sumarizace, limitní / kontrolní vážení +/- s dobře viditelnou indikací pomocí grafiky a zvukové signalizace, klasifikace, paměť, KCP protokol (kompatibilní s MT-SICS protokolem), indikace stavu akumulátoru (pokud je instalován), automatické vypnutí při nečinnosti s možností deaktivace... Lepší jedno video, nežli tisíc slov – video s popisem funkcí a ukázkou z reálného nasazení váhy, si můžete prohléhnout v záložce "Video".

Napájení 230 V (přes síťový adaptér) nebo na interní akumulátor, který je za příplatek 1 000 Kč bez DPH (obj. kód: GAB-A04), komunikační rozhraní 2×RS-232, 2×USB. Možnost připojení tiskárny KERN YKB-01N (7 750 Kč bez DPH), externí justování, doporučený rozsah pracovních teplot 0°C ~ +40°C, hmotnost cca. 6 kg, nelze ověřit – možnost vystavení kalibračního listu.

Základní parametry

Max. váživost: 6 kg

Dílek: 0,2 g

Vážicí plocha: 300×225 mm

Stanovené měřidlo: ne

Cena včetně ověření: ne

Komunikační rozhraní: 2×RS 232, 2×USB

Způsob justování: externí

Počítací váha KERN GAT 6K-4 (2) Počítací váha KERN GAT 6K-4 (3) Počítací váha KERN GAT 6K-4 (4) Počítací váha KERN GAT 6K-4 (5) Počítací váha KERN GAT 6K-4 (6) Počítací váha KERN GAT 6K-4 (7) Počítací váha KERN GAT 6K-4 (8) Počítací váha KERN GAT 6K-4 (9)
Návod KERN GAT 3.42 MB Stáhnout soubor

KERN  - jihoněmecký výrobce vah a vážicích systémů se zavedeným systémem řízení jakosti dle norem ISO 9001:2008.

Založeno v roce 1844, více než 170 let tradice a zkušeností v oboru výroby vah a vážicích zařízení jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce KERN? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-kern-logo.jpg

Oficiální web výrobce KERN