Paletový vozík s váhou RAVAS-1

Paletový vozík s váhou RAVAS-1 (1)
IP-65

max. váživost 2200 kg, dílek 5 kg, kvalitní a levný paletový vozík s váhou RAVAS-1. Robustní voděodolná konstrukce (krytí IP-65), rychlozdvih a snadná výměna baterií (2 ks AA - cca. 3000 vážicích cyklů), max. odchylka: 0,8 %… Více informací

 Prodej ukončen 
21 700
26 257 včetně DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
RAVAS
Kód výrobku:
ravas-1
Katalogové číslo:
H01-043
Záruka:
12 měsíců

max. váživost 2200 kg, dílek 5 kg, kvalitní a levný paletový vozík s váhou RAVAS-1. Robustní voděodolná konstrukce (krytí IP-65), rychlozdvih a snadná výměna baterií (2 ks AA - cca. 3000 vážicích cyklů), max. odchylka: 0,8 % hmotnosti zátěže.

Revoluční, patentovaný vážicí systém RAVAS-1 pro technologické vážení za vynikající cenu.

RAVAS-1: paletový vozík s váhou vhodný pro rychlé a jednoduché orientační vážení.

  • max. váživost 2200 kg, dílek 5 kg, max. odchylka: 0,8 % hmotnosti zátěže
  • snadné určení hmotnosti nákladu
  • velmi příznivá cena
  • dlouhá životnost
  • vynikající poměr užitné hodnoty a ceny

Paletový vozík s váhou Ravas-1 s patentovanou technologií měření - určení hmotnosti probíhá na základě měření deformace podvozku paletového vozíku.
Snímač umístěný pod indikátorem měří deformaci podvozku a převádí ji na hmotnost váženého břemene, údaj o hmotnosti nákladu je poté zobrazen na LCD displeji indikátoru.

Díky této revoluční technologii nejsou ve vidlicích žádné komponenty váhy, čímž je zaručena dlouhá životnost vážicího systému = životnost paletového vozíku.

Další nespornou výhodou tohoto systému je zachování originálního stavu vidlic, což ve výsledku umožňuje zvedat a vážit i palety a kontejnery s velmi nízkou světlou výškou.

ravas-1-detail.jpg

Postup vážení:
Tlačítkem ON zapněte váhu, naložte náklad a zvedněte ho do referenční výšky, která je signalizována šipkami na displeji indikátoru. Když je náklad ve správné výšce, objeví se na displeji její indikace a hmotnostní údaj přestane blikat - na displeji je poté zobrazena hmotnost nákladu. Zvednutí nákladu nad nebo pod referenční výšku negativně ovlivňuje přesnost vážení. Nejpřesnější vážení poskytuje náklad umístěný přes obě vidlice uprostřed paletového vozíku. 

Více informací a technická data naleznete v prospektu PDF (2,6 MB):
stáhnout prospekt Ravas-1

Nestanovené měřidlo - tento paletový vozík s váhou nelze ověřit pro obchodní vážení, slouží pouze pro informativní vážení, hmotnost cca. 58 kg.

Základní parametry

Max. váživost: 2200 kg

Dílek: 5 kg

Vážicí plocha: 1150×520 mm

Stanovené měřidlo: ne

Cena včetně ověření: ne

Stupeň krytí: IP-65

Komunikační rozhraní: ne

Produktový list RAVAS 1 2.65 MB Stáhnout soubor

RAVAS - jednička v mobilním vážení, nizozemský výrobce mobilních vážicích systémů - paletových vozíků s váhou a vážicích systémů pro vysokozdvižené vozíky.

Tyto mobilní vážicí systémy umožňují společnostem realizovat okamžité úspory nákladů, zvýšit efektivitu své vnitřní logistiky, zvýšit kvalitu svých výrobků i služeb a tím zvýšit spokojenost svých zákazníků. S mobilními váhami RAVAS je možné vážit již během přepravy.

RAVAS neustále vyvíjí nové techniky, které mu pomáhají udržovat vedení na poli mobilního vážení a vytvářet produkty, které jsou pro jeho zákazníky užitečné.

RAVAS je předním světovým výrobcem mobilních vážicích systémů, na jeho produkty lze narazit nejen v rámci Evropy, ale nacházejí se i ve Spojených státech, Brazílii, Číně, Japonsku, Austrálii, na Středním východě a v jihovýchodní Asii. V 80. letech minulého století byl RAVAS průkopníkem v oblasti ručních paletových vozíků. O dvacet let později se RAVAS stal předním světovým výrobcem, který převzal vedoucí postavení ve vývoji a výrobě mobilních vážicích systémů.

RAVAS je certifikován dle normy ISO 9001: 2015; systém environmentálního managementu ISO 14001: 2015. Všechny vážicí systémy jsou konstruovány tak, aby vyhovovaly směrnici o nízkém napětí 2006/95 / EC, směrnici EMC 2004/108 / EC a směrnici Rady 2006/42 / ES.

vyrobce-ravas.jpg

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce RAVAS? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-ravas-logo.jpg 

Oficiální web výrobce RAVAS