Paletové vozíky s váhou (Ex)

V naší nabídce se nachází kompletní produktová řada paletových vozíků s váhou italského výrobce DINI ARGEO pro prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex)

Dodávky paletových vozíků s váhou pro prostředí s nebezpečím výbuchu jsou vzhledem ke značné variabilitě požadavků: volbě max. váživosti, vhodného prostředí, typu atmosféry, zóny, teplotní třídy… zpravidla řešeny individuálně – pro předložení adresné nabídky nás prosím kontaktujte se svými požadavky. Obratem Vám zašleme k vyplnění náš Ex dotazník.

Ceny paletových vozíků s váhou pro prostředí do nebezpečí výbuchu začínají na cenách od 60 000 Kč bez DPH. Ve standardní nabídce máme paletové vozíky s váhou do prostředí s nebezpečím výbuchu s max. váživostí 2000 kg, paletové vážicí vozíky v technologickém provedení i v provedení s ověřením pro obchodní vážení. Máme řešení do prostředí BE3N1 (zóny 21 a 22) a do prostředí BE3N2 (zóny 1 a 2). Napájení paletových vozíků s váhou je řešeno pomocí odpojitelného akumulátoru, přičemž samotné nabíjení akumulátoru probíhá v bezpečné zóně.

V případě zájmu o náhled na možná řešení, která Vám můžeme pro vážení v rizikových zónách nabídnout, si můžete stáhnout produktový Ex katalog výrobce DINI ARGEO, který obsahuje popis jednotlivých řešení a možností vážení v prostředí s nebezpečím výbuchu. 

paletove-voziky-s-vahou-do-vybusneho-prostredi.png


Litujeme, ale v kategorii Paletové vozíky s váhou (Ex) se nenalézá žádné zboží.
Zkuste své hledání začít na úvodní straně.