Nové podlahové váhy evropského výrobce.

 

Do naší nabídky jsme zařadili kvalitní podlahové váhy a nájezdové váhy předního evropského výrobce DINI ARGEO – výrobce s tradicí již od roku 1846.

Podlahové i nájezdové váhy mají robustní konstrukci, kvalitní snímače zatížení a osvědčený indikátor hmotnosti, který má možnost ověřeného přenosu dat do PC a je certifikován dle evropské normy EN 45501:2015.

K podlahovému vážicímu můstku je možné připojit i jiný indikátor hmotnosti – s ohledem na funkce, zvýšenou ochranu proti prachu a vlhkosti apod. Lze např. připojit indikátor hmotnosti s integrovanou tiskárnou vážních lístků, případně je možné připojit samostatnou tiskárnou vážních lístků nebo etiketovací tiskárnu. Samozřejmostí je poté možnost ověření váhy pro obchodní vážení. 

 

podlahova-vaha-dini-argeo.jpg

 

Podlahové a nájezdové váhy italského výrobce DINI ARGEO – váhy s vynikajícím poměrem užitné hodnoty a ceny

Pokud si nevyberete ze standardní nabídky, od váhy očekáváte nadstandardní funkce, ověřený přenos dat do PC, zvýšené krytí, tisk vážních lístků či etiket, potřebujete váhu zapustit do podlahy…, kdykoli nás kontaktujte se svými představamivypracujeme Vám adresou nabídku, která bude reagovat přesně na Vaše požadavky. 


Všechny novinky