Jsme zpět! Nová prezentace je jen začátek.

 

Nová webová prezentace 

Kvalitní produktové fotografie, podrobné informace s parametry jednotlivých měřidel, návody, produktové listy a katalogy ke stažení, pokročilé parametrické vyhledávání měřidel s rychlým a relevantním zobrazením – již žádné zdlouhavé brouzdání s nejistým výsledkem. U vybraných produktů naleznete prezentační videa nebo videa z reálného nasazení. 

vahy-hepnar-2019.jpg

Další změnou je zjednodušení vyřizování Vašich objednávek, přehlednost, více informací o našich produktech a službách. Vše můžete, jak jste zvyklí, objednávat z pohodlí Vašeho domova či kanceláře – všechny produkty a služby dodáme až na Vaši adresu, v souladu s legislativními úpravami a Zákonem o metrologii.

Samozřejmostí je i naše oblíbená poradna s tipy jak ušetřit starosti, čas i peníze, tipy na zajímavá měřidla, odbornými články o měřidlech a metrologii, Vašimi častými otázkami a našimi odpověďmi, doporučeními jak vybrat vhodnou váhu, jak vybrat vhodné závaží…

 

Firemní identita

Spolu s webovou prezentací, jsme se po 13 letech rozhodli změnit i naši firemní identitu – redesign loga, nové barvy, nový e-shop... místo faceliftu jsme se nakonec rozhodli pro kompletní „restart“ identity. Nelekejte se, všechny změny budou pouze k lepšímu. :)

 

Nová prezentace je jen začátek. Chystá se toho opravdu hodně. Postupně zařazujeme nové produkty i služby.


Všechny novinky