Mimořádná opatření (COVID-19)

Aktuální informace o omezeních, vyřizování objednávek, expedici zásilek, servisu a mimořádných opatřeních v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19.

 

1. Ochrana zdraví nás všech, je pro nás prioritou a tímto prohlašujeme:

  • žádný pracovník naší firmy nebyl pozitivně testován na přítomnost koronaviru COVID-19
  • nebyla nařízena karanténa žádnému pracovníkovi naší firmy ani žádnému rodinnému příslušníkovi
  • od propuknutí nákazy žádný pracovník nenavštívil žádnou rizikovou zemi
  • pokud by došlo ke změně situace, budeme vás informovat na tomto místě

 

2. Aktuálně disponujeme všemi potřebnými ochrannými prostředky (včetně respirátorů nejvyšší třídy) pro provádění servisních výkonů (instalace, kalibrace, servis) na provozech uživatelů měřidel. Zároveň je naší prioritou ochrana zdraví = omezení fyzického kontaktu s našimi zákazníky a jejich pracovníky na nezbytné minimum. Neodkladný servis Vašich měřidel s námi prosím konzultujte telefonicky či e-mailem. 

 

3. Vyřizování písemných, telefonických, e-mailových objednávek a objednávek učiněných pomocí rozhraní našeho internetového obchodu, zůstává aktuálně bez omezení. Tzn., že všechny Vaše objednávky nadále přijímáme i vyřizujeme s tím, může dojít k mírnému prodloužení dodacích termínů, způsobených postupně zaváděnými opatřeními výrobci, dodavateli, přepravci, a především vládami jednotlivých členských zemí EU, z kterých k nám přichází většina zásilek. Skladové kusy nadále expedujeme bez většího prodlení. 

 

 

Současnou situaci neustále monitorujeme, potřebná opatření budeme přijímat dle nařízení vlády a především s ohledem na ochranu zdraví nás všech

 

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

 

v Liberci dne 16. 03. 2020 - Petr Hepnar


Všechny novinky