Nejlevnější nápravová váha pro vozidla s dvojitou montáží kol

Nejlevnější nápravová váha pro vozidla s dvojitou montáží kol (1)
  • Nejlevnější nápravová váha pro vozidla s dvojitou montáží kol (1)
  • Nejlevnější nápravová váha pro vozidla s dvojitou montáží kol (2)
  • Nejlevnější nápravová váha pro vozidla s dvojitou montáží kol (3)
  • Nejlevnější nápravová váha pro vozidla s dvojitou montáží kol (4)
  • Nejlevnější nápravová váha pro vozidla s dvojitou montáží kol (5)
Ekonomické řešení Nejlevnější

max. váživost 20 t, dílek 10 kg, rozměr vážicí plochy 900×500 mm, robustní nápravové váhy vhodné zejména pro vozidla s dvojitou montáží kol, traktory, stavební stroje apod.    Nejlevnější estava se skládá ze dvou kusů… Více informací

 Skladem u výrobce Dini Argeo 
94 900
114 829 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
DINI ARGEO
Kód výrobku:
2WWSD10T
Katalogové číslo:
H02-138
Záruka:
2 roky
max. váživost 20 t, dílek 10 kg, rozměr vážicí plochy 900×500 mm, robustní nápravové váhy vhodné zejména pro vozidla s dvojitou montáží kol, traktory, stavební stroje apod
 
Nejlevnější estava se skládá ze dvou kusů vážicích platforem WWSD s max. váživostí 10000 kg, jednoho kusu indikátoru DFWKRPs vestavěnou tiskárnou a kabeláže o délce 10 m.
 
Slouží především ke zjišťování nápravových, podvozkových a kolových zatížení vozidel. Nápravové váhy lze využít též pro stanovení celkové hmotnosti vozidel a souprav - v tomto případě je ovšem nutné počítat s negarantovanou přesností měření či použitím samostatné vážicí platformy pod každé kolo - v druhém případě (co kolo, to platforma) je možné váhy ověřit a používat pro obchodní vážení - výsledky měření jsou poté srovnatelné s klasickou mostovou váhou.
 
Nápravové váhy DINI ARGEO WWSD jsou vyrobeny ze slitiny hliníku, což zaručuje velmi nízkou hmotnost a snadnou manipulaci, kvalitní snímače zatížení mají krytí proti prachu a vlhkosti IP-68, protiskluzová vrstva z vulkanizované pryže zaručuje dokonalou přilnavost na všech površích, jedinečná konstrukce vah je chráněna patentem č. 1.342.302.
 
Indikátor DFWKRP s vestavěnou tiskárnou je umístěn v praktickém kufříku, k indikátoru je možné připojit až 8 ks vážicích platforem, LCD displej s výškou číslic 25 mm, komunikační rozhraní RS-232.
 
Napájení indikátoru AC 230 V /12 V DC nebo na 6 V interní akumulátor (cca. 10 hodin provozu na jedno nabití), celkové rozměry váhy 900×611 mm, výška 58 mm, hmotnost jedné vážicí platformy cca. 41,5 kg, hmotnost indikátoru cca. 5 kg, doporučený rozsah pracovních teplot -10°C ~ 40°C, ověřitelná verze (ověření je možné pouze při použití platformy pod každé kolo - min. 4 ks platforem) - ověření za příplatek
 
Všechny nápravové váhy Dini Argeo jsou před expedicí důkladně testovány a seřízeny.
 
Poznámka:
Dílek u sestavy s více platformami je zaokrouhleným součtem dílků jednotlivých platforem.
Příklad: vážicí systém skládající se ze čtyř vážicích platforem s dílkem 1 kg, bude mít dílek 5 kg.
 
Další modely naleznete v kategorii nápravové váhy.

Základní parametry

Max. váživost: 20 t

Dílek: 10 kg

Vážicí plocha: 900×500 mm

Stanovené měřidlo: ne

Cena včetně ověření: ne

Nejlevnější nápravová váha pro vozidla s dvojitou montáží kol (2) Nejlevnější nápravová váha pro vozidla s dvojitou montáží kol (3) Nejlevnější nápravová váha pro vozidla s dvojitou montáží kol (4) Nejlevnější nápravová váha pro vozidla s dvojitou montáží kol (5)

DINI ARGEO - přední evropský výrobce vah a vážicích systémů, jehož doménou je vývoj a výroba indikátorů hmotnosti, nápravových a jeřábových vah, paletových vozíků s váhou, vážicích systémů pro vysokozdvižné vozíky a vah do prostředí s nebezpečím výbuchu. Společnost DINI ARGEO byla založena v Itálii, v roce 1846.

Představení a historie společnosti DINI ARGEO v krátkém videu. 

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce DINI ARGEO? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-dini-argeo-logo.jpg

Oficiální web výrobce DINI ARGEO