Nejlevnější analytická váha s interním justováním a ověřením

Nejlevnější analytická váha s interním justováním a ověřením (1)
  • Nejlevnější analytická váha s interním justováním a ověřením (1)
  • Nejlevnější analytická váha s interním justováním a ověřením (2)
  • Nejlevnější analytická váha s interním justováním a ověřením (3)
Ekonomické řešení Interní justování Možnost ověření Nejlevnější

max. váživost 220 g, dílek 0,1 mg, min. zatížení 10 mg, průměr vážicí misky 100 mm, opakovatelnost 0,1 mg, linearita ±0,2 mg. RADWAG AS 220.R2 PLUS - nejlevnější analytická váha s automatickým interním justováním, reagujícím… Více informací

 Skladem 
25 500
30 855 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
RADWAG
Kód výrobku:
WL-104-0047
Katalogové číslo:
H02-112
Záruka:
2 roky

max. váživost 220 g, dílek 0,1 mg, min. zatížení 10 mg, průměr vážicí misky 100 mm, opakovatelnost 0,1 mg, linearita ±0,2 mg. RADWAG AS 220.R2 PLUS - nejlevnější analytická váha s automatickým interním justováním, reagujícím na změnu teploty a uplynutí časového intervalu. Stabilizační čas 2 sec.

Funkce: vážení, nulování, tárování, dózování, autotest, procentuální odchylky, počítání kusů, kontrolní vážení +/-, vážení zvířat, stanovení hustoty (pomocí příplatkové sady), vážení pod váhou - závěsné vážení (pro objemné nebo zmagnetizované vzorky), statistiky, GLP procedury (GLP procedury sestávají z protokolu o kalibraci váhy a tyto informace mají neměnný charakter), sumarizace, měření v newtonech, ALIBI paměť.

Analytická váha 1. třídy přesnosti, komunikační rozhraní 2×RS 232, 2×USB-A, USB-B, volitelně WiFi (WiFi za příplatek 2000 Kč bez DPH), podsvícený LCD displej, který umožňuje jasnou prezentaci výsledku měření. Displej je doplněn o textovou linku pro zadávání a čtení názvů produktů, přihlašování uživatelů nebo pro nastavení váhy a pohyb v databázích. Navíc řada AS.R2 PLUS využívá velký počet piktogramů pro signalizaci aktivního pracovního režimu, připojení k internetu apod.

Analytická váha RADWAG AS.R2 PLUS může spolupracovat s počítačem prostřednictvím USB rozhraní - předpokládá se instalace USB driveru, který dostupný pro Windows 7, 8, 10 (ovladač vytvoří virtuální COM port, s váhou poté probíhá standardní sériová komunikace). Uvedený ovladač lze stáhnout z webových stránek výrobce nebo Vám jej na vyžádání zašleme e-mailem. 

Databáze ve vahách RADWAG.R2 PLUS

Systém je založen na 5 databázích, které umožňují několika uživatelům pracovat s řadou produktů, přičemž naměřené výsledky mohou být postoupeny další analýze.

Data v 5 databázích:

  • Uživatelé (až 100 uživatelů)
  • Produkty (až 1 000 produktů)
  • Vážení (až 5000 vážení)
  • Táry (až 100 uložených tár)
  • Zákazníci (až 1000 zákazníků)
  • ALIBI paměť (až 100000 vážení)

Výměna dat je možná v dvou směrech, díky rychlému USB rozhraní. Váhy řady AS.R2 PLUS umožňují import a export databází pomocí USB flash disku.

Napájení 230 V (přes síťový adaptér), doporučený rozsah pracovních teplot +10° - +40°C, hmotnost cca. 6 kg, ověřitelná verze - ověření za příplatek.

Základní parametry

Max. váživost: 220 g

Dílek: 0,1 mg

Vážicí plocha: Ø 100 mm

Stanovené měřidlo: ano

Cena včetně ověření: ne

Nejlevnější analytická váha s interním justováním a ověřením (2) Nejlevnější analytická váha s interním justováním a ověřením (3)
Katalogový list RADWAG AS R2 PLUS 1.22 MB Stáhnout soubor

Společnost RADWAG byla založena v roce 1984. Malá firma pouze s několika zaměstnanci, kteří vyráběli jednoduché produkty, jako jsou kuchyňské váhy s pružinovými elementy a mechanické poštovní váhy. V roce 1992 RADWAG vyrobil první mikroprocesorem řízené váhy. Do roku 1995 RADWAG vyrobil 10.000 elektronických vážících zařízení. O dva roky později vyrobil první analytické váhy.

V roce 2000 RADWAG začal vlastní produkci vážících můstků. Firma se transformovala z místního výrobce do světově známé společnosti a v roce 2002 dosáhla certifikace ISO 9001:2000.

V současnosti je RADWAG předním evropským výrobcem elektronických vážicích zařízení.

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce RADWAG? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-radwag-logo.jpg 

Oficiální web výrobce RADWAG