Nápravová váha DINI ARGEO WWSCRF 3t (sestava 2 ks)

Nápravová váha DINI ARGEO WWSCRF 3t (sestava 2 ks) (3)
  • Nápravová váha DINI ARGEO WWSCRF 3t (sestava 2 ks) (3)
  • Nápravová váha DINI ARGEO WWSCRF 3t (2)
  • Nápravová váha DINI ARGEO WWSCRF 3t (sestava 2 ks) (4)
  • Nápravová váha DINI ARGEO WWSCRF 3t (sestava 2 ks) (5)
  • Nápravová váha DINI ARGEO WWSCRF 3t (sestava 2 ks) (6)
Bezdrátový přenos Sestava 2 ks

max. váživost 3 t, dílek 1 kg, rozměr vážicí plochy 500×400 mm, robustní nápravové váhy s bezdrátovým přenosem dat.   Sestava se skládá ze dvou kusů vážicích platforem WWSCRF s max. váživostí 1500 kg, jednoho kusu indikátoru… Více informací

 Skladem u výrobce Dini Argeo 
86 900
105 149 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
DINI ARGEO
Kód výrobku:
2WWSC1.5TRF-3
Katalogové číslo:
H01-096
Záruka:
2 roky

max. váživost 3 t, dílek 1 kg, rozměr vážicí plochy 500×400 mm, robustní nápravové váhy s bezdrátovým přenosem dat.

 
Sestava se skládá ze dvou kusů vážicích platforem WWSCRF s max. váživostí 1500 kg, jednoho kusu indikátoru DFWKRPRF s vestavěnou tiskárnou a radiového modulu pro bezdrátový přenos dat mezi platformami a indikátorem.
 
Slouží především ke zjišťování nápravových, podvozkových a kolových zatížení vozidel. Nápravové váhy lze využít též pro stanovení celkové hmotnosti vozidel a souprav - v tomto případě je ovšem nutné počítat s negarantovanou přesností měření či použitím samostatné vážicí platformy pod každé kolo - v druhém případě (co kolo, to platforma) je možné váhy ověřit a používat pro obchodní vážení - výsledky měření jsou poté srovnatelné s klasickou mostovou váhou.
 
Nápravové váhy DINI ARGEO WWSERF jsou vyrobeny ze slitiny hliníku, což zaručuje velmi nízkou hmotnost a snadnou manipulaci, kvalitní snímače zatížení mají krytí proti prachu a vlhkosti IP-68, protiskluzová vrstva z vulkanizované pryže zaručuje dokonalou přilnavost na všech površích, jedinečná konstrukce vah je chráněna patentem č. 1.342.302.
 
Indikátor DFWKRPRF s vestavěnou tiskárnou je umístěn v praktickém kufříku, k indikátoru je možné připojit až 20 ks vážicích platforem, LCD displej s výškou číslic 25 mm, komunikační rozhraní RS-232.
 
Napájení indikátoru AC 230 V /12 V DC nebo na 6 V interní akumulátor (cca. 10 hodin provozu na jedno nabití) + dobíjecí interní akumulátory v každé platformě (cca. 40 hodin provozu), celkové rozměry váhy 564×511 mm, výška 58 mm, hmotnost jedné vážicí platformy cca. 18 kg, hmotnost indikátoru cca. 5 kg, doporučený rozsah pracovních teplot -10°C ~ 40°C, nelze ověřit (ověření je možné pouze při použití platformy pod každé kolo - min. 4 ks platforem, ověření je za příplatek).
 
Všechny nápravové váhy Dini Argeo jsou před expedicí důkladně testovány a seřízeny.
 
Poznámka:
Dílek u sestavy s více platformami je metrologicky zaokrouhleným součtem dílků jednotlivých platforem.
Příklad: vážicí systém skládající se ze čtyř vážicích platforem s dílkem 1 kg, bude mít dílek 5 kg.

Základní parametry

Max. váživost: 3 t

Dílek: 1 kg

Vážicí plocha: 500×400 mm

Stanovené měřidlo: ne

Cena včetně ověření: ne

Komunikační rozhraní: 1×RS-232

Sestava: 2 ks

Nápravová váha DINI ARGEO WWSCRF 3t (2) Nápravová váha DINI ARGEO WWSCRF 3t (sestava 2 ks) (4) Nápravová váha DINI ARGEO WWSCRF 3t (sestava 2 ks) (5) Nápravová váha DINI ARGEO WWSCRF 3t (sestava 2 ks) (6)

DINI ARGEO - přední evropský výrobce vah a vážicích systémů, jehož doménou je vývoj a výroba indikátorů hmotnosti, nápravových a jeřábových vah, paletových vozíků s váhou, vážicích systémů pro vysokozdvižné vozíky a vah do prostředí s nebezpečím výbuchu. Společnost DINI ARGEO byla založena v Itálii, v roce 1846.

Představení a historie společnosti DINI ARGEO v krátkém videu. 

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce DINI ARGEO? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-dini-argeo-logo.jpg

Oficiální web výrobce DINI ARGEO