Nápravová váha DINI ARGEO WWSC DUAL 20t (sestava 2 ks)

Nápravová váha DINI ARGEO WWSC DUAL 20t (1)
Ovládání tabletem Sestava 2 ks

max. váživost 20 t, dílek 10 kg, rozměr vážicí plochy 500×400 mm, robustní nápravové váhy vhodné zejména pro nákladní vozidla,  cisterny, dodávky apod.    Sestava se skládá ze dvou kusů vážicích platforem WWSC s max.… Více informací

 Skladem u výrobce Dini Argeo 
63 900
77 319 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
DINI ARGEO
Kód výrobku:
WWSCDUAL20T
Katalogové číslo:
H01-115
Záruka:
2 roky
max. váživost 20 t, dílek 10 kg, rozměr vážicí plochy 500×400 mm, robustní nápravové váhy vhodné zejména pro nákladní vozidla,  cisterny, dodávky apod
 
Sestava se skládá ze dvou kusů vážicích platforem WWSC s max. váživostí 10000 kg, které jsou propojeny analogovým kabelem, přičemž jedna platforma má vestavěný indikátor hmotnosti (LCD displej pro odečet hmotnosti). Při objednávce tohoto duálního modelu je možné za příplatek dokoupit a do váhy nainstalovat Bluetooth modul, který umožní ovládání váhy z mobilního telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android.
 
Slouží především ke zjišťování nápravových, podvozkových a kolových zatížení vozidel. Nápravové váhy WWSC DUAL lze využít též pro stanovení celkové hmotnosti vozidel a souprav - v tomto případě je ovšem nutné počítat s negarantovanou přesností měření.
 
Nápravové váhy DINI ARGEO WWSC jsou vyrobeny ze slitiny hliníku, což zaručuje velmi nízkou hmotnost a snadnou manipulaci, kvalitní snímače zatížení mají krytí proti prachu a vlhkosti IP-68, protiskluzová vrstva z vulkanizované pryže zaručuje dokonalou přilnavost na všech površích, jedinečná konstrukce vah je chráněna patentem č. 1.342.302.
 
 
Vážicí platforma s indikátorem hmotnosti je vybavena zabudovaným dobíjecím akumulátorem v hermeticky uzavřeném krytu. Akumulátor umožní cca. 40 hodin provozu na jedno nabití, celkové rozměry váhy 564×511 mm, výška 58 mm, hmotnost jedné vážicí platformy cca. 19,5 kg, doporučený rozsah pracovních teplot -10°C ~ 40°C, nelze ověřit.
 
Všechny nápravové váhy Dini Argeo jsou před expedicí důkladně testovány a seřízeny.

Základní parametry

Max. váživost: 20 t

Dílek: 10 kg

Vážicí plocha: 500×400 mm

Stanovené měřidlo: ne

Cena včetně ověření: ne

Komunikační rozhraní: ne

Sestava: 2 ks


DINI ARGEO - přední evropský výrobce vah a vážicích systémů, jehož doménou je vývoj a výroba indikátorů hmotnosti, nápravových a jeřábových vah, paletových vozíků s váhou, vážicích systémů pro vysokozdvižné vozíky a vah do prostředí s nebezpečím výbuchu. Společnost DINI ARGEO byla založena v Itálii, v roce 1846.

Představení a historie společnosti DINI ARGEO v krátkém videu. 

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce DINI ARGEO? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-dini-argeo-logo.jpg

Oficiální web výrobce DINI ARGEO