Nápravová váha DINI ARGEO WWSB 6t (sestava 4 ks)

Nápravová váha DINI ARGEO WWSB 6t (sestava 4 ks) (1)
  • Nápravová váha DINI ARGEO WWSB 6t (sestava 4 ks) (1)
  • Nápravová váha DINI ARGEO WWSB 6t (sestava 4 ks) (2)
  • Nápravová váha DINI ARGEO WWSB 6t (sestava 4 ks) (3)
  • Nápravová váha DINI ARGEO WWSB 6t (sestava 4 ks) (4)
  • Nápravová váha DINI ARGEO WWSB 6t (sestava 4 ks) (5)
Možnost ověření Sestava 4 ks

max. váživost 6 t, dílek 2 kg, rozměr vážicí plochy 400×300 mm, robustní nápravové váhy vhodné zejména pro osobní vozidla, menší dodávky, vozíky apod.    Sestava se skládá ze čtyř kusů vážicích platforem WWSB s max.… Více informací

 Skladem u výrobce Dini Argeo 
89 900
108 779 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
DINI ARGEO
Kód výrobku:
4WWSB1500
Katalogové číslo:
H02-143
Záruka:
2 roky
max. váživost 6 t, dílek 2 kg, rozměr vážicí plochy 400×300 mm, robustní nápravové váhy vhodné zejména pro osobní vozidla, menší dodávky, vozíky apod
 
Sestava se skládá ze čtyř kusů vážicích platforem WWSB s max. váživostí 1500 kg, jednoho kusu indikátoru DFWKRP s vestavěnou tiskárnou a kabeláže o délce 10 m.
 
Nápravové váhy slouží především ke zjišťování nápravových, podvozkových a kolových zatížení vozidel. Tuto sestavu lze využít též pro stanovení celkové hmotnosti vozidel a souprav - výsledky měření jsou srovnatelné s klasickou mostovou váhou.
 
Nápravové váhy DINI ARGEO WWSB jsou vyrobeny ze slitiny hliníku, což zaručuje velmi nízkou hmotnost a snadnou manipulaci, kvalitní snímače zatížení mají krytí proti prachu a vlhkosti IP-65, protiskluzová vrstva z vulkanizované pryže zaručuje dokonalou přilnavost na všech površích, jedinečná konstrukce vah je chráněna patentem č. 1.342.302.
 
Indikátor DFWKRP s vestavěnou tiskárnou je umístěn v praktickém kufříku, k indikátoru je možné připojit až 4 ks vážicích platforem, LCD displej s výškou číslic 25 mm, komunikační rozhraní RS-232.
 
Napájení indikátoru AC 230 V /12 V DC nebo na 6 V interní akumulátor (cca. 10 hodin provozu na jedno nabití), celkové rozměry váhy 400×410 mm, výška 58 mm, hmotnost jedné vážicí platformy cca. 14,5 kg, hmotnost indikátoru cca. 5 kg, doporučený rozsah pracovních teplot -10°C ~ 40°C, ověřitelná verze (ověření je možné pouze při použití platformy pod každé kolo - min. 4 ks platforem) - ověření pro obchodní vážení za příplatek
 
Pokud Vaše aplikace vyžaduje použití ověřené váhy - objednejte si prosím ověření zároveň s nákupem váhy. Prvotní ověření váhy probíhá u výrobce a dodatečné ověření není možné.
 
Naše doporučení:
K sestavám složených ze čtyř kusů vážicích platforem doporučujeme pokročilý indikátor DINI ARGEO 3590ETKR "TOUCH" s barevným dotykovým displejem (viz příslušenství) – všechna důležitá data lze odečítat z jedné obrazovky (zatížení kol, náprav i celkovou hmotnost) – bez nutnosti přepínání vstupů, což přináší vysoký komfort při obsluze váhy a taktéž to velmi usnadňuje a zrychluje operace při jednotlivých měřeních = ušetříte starosti, čas i peníze.
 

Základní parametry

Max. váživost: 6 t

Dílek: 2 kg

Vážicí plocha: 400×300 mm

Stanovené měřidlo: ano

Cena včetně ověření: ne

Komunikační rozhraní: 1×RS 232

Sestava: 4 ks

Nápravová váha DINI ARGEO WWSB 6t (sestava 4 ks) (2) Nápravová váha DINI ARGEO WWSB 6t (sestava 4 ks) (3) Nápravová váha DINI ARGEO WWSB 6t (sestava 4 ks) (4) Nápravová váha DINI ARGEO WWSB 6t (sestava 4 ks) (5)

DINI ARGEO - přední evropský výrobce vah a vážicích systémů, jehož doménou je vývoj a výroba indikátorů hmotnosti, nápravových a jeřábových vah, paletových vozíků s váhou, vážicích systémů pro vysokozdvižné vozíky a vah do prostředí s nebezpečím výbuchu. Společnost DINI ARGEO byla založena v Itálii, v roce 1846.

Představení a historie společnosti DINI ARGEO v krátkém videu. 

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce DINI ARGEO? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-dini-argeo-logo.jpg

Oficiální web výrobce DINI ARGEO