Nájezdové váhy 1250×1500 mm

22900
39000
Produkty dle zadaných parametrů
ZRUŠIT VŠECHNY FILTRY
Vážicí plocha:
1250×1500 mm
Nájezdová váha DINI ARGEO FLPB-1 2000 1250×1500 mm Více informací Nájezdy v ceně Možnost ověření  Skladem u výrobce Dini Argeo Nájezdová váha DINI ARGEO FLPB-1 2000 1250×1500 mm Max. váživost: 2000 kg Dílek: 1 kg Vážicí plocha: 1250×1500 mm max. váživost 2000 kg, dílek 1 kg, rozměr vážicí plochy 1250×1500 mm, robustní snížená nájezdová váha z lakované oceli, dva ocelové nájezdy a indikátor hmotnosti DINI ARGEO DFWL tvoří kompaktní celek pro vážení zboží… 38 900 47 069 s DPH + Doprava zdarma!

Nájezdové váhy – podlahové váhy vybavené oddělitelnými nebo vestavěnými nájezdy pro snadné vážení mobilních přepravek, mobilních vozíků, paletových vozíků apod.

V této kategorii naleznete nájezdové váhy do max. váživosti 3000 kg.

Většina nájezdových vah má sníženou nájezdovou výšku a je opatřena jedním nebo dvěma nájezdy. Nájezdovou váhu se dvěma nájezdy můžete využít pro aplikace, které vyžadují průjezd váhou – jednou stranou na váhu najedete, zvážíte zboží a druhou stranou váhy vyjedete. Na váhu opatřenou jedním nájezdem musíte najet i vyjet stejnou stranou – po provedeném vážení musíte z váhy vycouvat. 

Všechny námi dodávané nájezdové váhy mají možnost ověření pro obchodní vážení – ověření je za příplatek. Pokud Vaše aplikace vyžaduje použití ověřené váhy (výkup, prodej, stanovení poplatků, fakturace na základě naměřené hmotnosti…) objednejte si prosím ověření zároveň s váhou – dodatečně ověření není možné. Pokud bude z výroby váha expedována bez ověření, bude poté tato váha po dobu své životnosti již bez možnosti ověření. K váze bez ověření si poté můžete objednat již pouze kalibraci (kalibrační list – nenahrazuje ověření).

Nájezdové váhy s komunikačním výstupem, je poté možné připojit do vašich systémů, k PC nebo tiskárně. V případě požadavku na nájezdovou váhu s ověřením, která bude zároveň připojena k PC, PLC nebo zařízení pro záznam dat na MMC/USB, je nutné indikátor vybavit modulem ALMEM (ALIBI paměť)* – modul zabezpečuje ověřený přenos dat do PC (*modul ALIBI paměť je u většiny modelů vah za příplatek). V případě, že bude k ověřené váze připojena pouze tiskárna, může být ALIBI pamětí vybavena ona.*

*Systémové řešení problematiky vah s neautomatickou činností (NAWI) propojených s perifériemi, které opakují nebo dále zpracovávají výsledky vážení – nadřazené systémy (SW). Stanovisko ČMI (PDF).

Pokud si nevyberete ze standardní nabídky – potřebujete váhu větčích rozměrů, nerezové provedení, od váhy očekáváte nadstandardní funkce – numerickou klávesnici, dotykový displej, databáze produktů a zákazníků, interní paměť, ověřený přenos dat do PC, zvýšené krytí, tisk vážních lístků či etiket…, kdykoli nás kontaktujte se svými představami – vypracujeme Vám adresou nabídku, která bude reagovat přesně na Vaše požadavky.