Můstkové váhy (Ex)

V naší nabídce se nachází kompletní produktová řada můstkových vah italského výrobce DINI ARGEO pro prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex)

Dodávky můstkových vah pro prostředí s nebezpečím výbuchu jsou vzhledem ke značné variabilitě rozměrových a funkčních požadavků, volbě max. váživosti, vhodného prostředí, typu atmosféry, zóny, teplotní třídy… zpravidla řešeny individuálně – pro předložení adresné nabídky nás prosím kontaktujte se svými požadavky. Obratem Vám zašleme k vyplnění náš Ex dotazník.

Ceny můstkových vah pro prostředí do nebezpečí výbuchu začínají na cenách od 25 000 Kč bez DPH. Ve standardní nabídce máme můstkové váhy do prostředí s nebezpečím výbuchu v hmotnostním rozsahu 1,5-300 kg, váhy v technologickém provedení i v provedení s ověřením pro obchodní vážení. Máme řešení do prostředí BE3N1 (zóny 21 a 22) a do prostředí BE3N2 (zóny 1 a 2). Napájení vah a vážicích systémů je možné ze sítě 230 V/50 Hz nebo z akumulátorů, umístěných přímo v nebezpečné zóně.

V případě zájmu o náhled na možná řešení, která Vám můžeme pro vážení v rizikových zónách nabídnout, si můžete stáhnout produktový Ex katalog výrobce DINI ARGEO, který obsahuje popis jednotlivých řešení a možností vážení v prostředí s nebezpečím výbuchu. 

mustkove-vahy-dini-argeo-do-vybusneho-prostredi.jpg


Litujeme, ale v kategorii Můstkové váhy (Ex) se nenalézá žádné zboží.
Zkuste své hledání začít na úvodní straně.