Multifunkční váha RADWAG WPY 30C2/K

Multifunkční váha RADWAG WPY 30C2/K (1)
Možnost ověření

max. váživost 30 kg, dílek 10 g, rozměry vážicího můstku 400×500 mm, min. zatížení 200 g, profesionální multifunkční váha s možností programování a mnoha užitečnými funkcemi, ovládací terminál je umístěn volně na kabelu a… Více informací

 Skladem u výrobce Radwag 
34 300
41 503 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
RADWAG
Kód výrobku:
WP-111-0001
Katalogové číslo:
H02-341
Záruka:
2 roky

max. váživost 30 kg, dílek 10 g, rozměry vážicího můstku 400×500 mm, min. zatížení 200 g, profesionální multifunkční váha s možností programování a mnoha užitečnými funkcemi, ovládací terminál je umístěn volně na kabelu a lze jej instalovat mimo zónu s rizikem poškození. Multifunkční váhy řady WPY jsou navrženy pro rychlé a přesné stanovení hmotnosti v průmyslových podmínkách. Operační systém na bázi Windows CE má jednoduchou strukturu, intuitivní ovládání a umožňuje maximální automatizaci prováděných procesů. 

Excelentní barevný dotykový displej 5,7" + membránová klávesnice s osmi tlačítky, komunikační porty: 2×RS 232, 2×USB, Ethernet, WiFi, 4 vstupy / 4 výstupy (digitální). Procesor Dual-Core 2x1 GHz, 8 GB Flash paměť. Uživatel může také využít rozsáhlých databází produktů, surovin, uživatelů, záznamů o vážení, zadavatelů projektu, skladů, balení, etiket i univerzálních proměnných.

Možnost programování displejových i membránových tlačítek, bezdotykových IR senzorů, projektování vzoru zprávy z vážení, odesílané na tiskárnu (pomocí RS-232, USB, či WiFi) nebo do PC (pomocí WiFi, RS-232 či Ethernetu) a projektování informací zobrazovaných na displeji. Stabilizační čas 2 sec.

Multifunkční váhy WPY jsou vybaveny infračervenými senzory pro bezdotykovou aplikaci funkce tisk nebo tára, váha má oddělený ovládací terminál pro eliminaci přenosu vibrací a otřesů na vážicí systém – za příplatek 1 600 Kč bez DPH je možné objednat originální držák pro instalaci ovládacího terminálu na zeď. Možnost připojení externích tlačítek (viz příslušenství). Indikátor hmotnosti je vyroben z ABS plastu, vážicí můstek z lakované oceli a kryt vážicího můstku (vážicí plocha) z nerezové oceli AISI 304.

Funkce: vážení, nulování, tárování v plném rozsahu, +/- kontrolní vážení, počítání kusů, dozování, procenta, receptury, statistiky, etiketování, ALIBI paměť, spolupráce se snímačem čárových kódů, čtečkou ID karet, tiskárnou štítků nebo etiket, možnost připojení další vážicí platformy, PC periferií (myš, klávesnice, USB flash disk)...

Napájení 230 V přes síťový adaptér, doporučený rozsah pracovních teplot -10°C - +40°C, hmotnost cca. 12,5 kg, stupeň ochrany IP-43, stabilizační čas 3 sec., externí justování, ověřitelná verze – ověření za příplatek

Základní parametry

Max. váživost: 30 kg

Dílek: 10 g

Vážicí plocha: 400×500 mm

Stanovené měřidlo: ano

Cena včetně ověření: ne

Komunikační rozhraní: 2×RS 232, 2×USB, Ethernet, WiFi, 4 vstupy / 4 výstupy (digitální)

Produktový list RADWAG WPY 1.52 MB Stáhnout soubor

Společnost RADWAG byla založena v roce 1984. Malá firma pouze s několika zaměstnanci, kteří vyráběli jednoduché produkty, jako jsou kuchyňské váhy s pružinovými elementy a mechanické poštovní váhy. V roce 1992 RADWAG vyrobil první mikroprocesorem řízené váhy. Do roku 1995 RADWAG vyrobil 10.000 elektronických vážících zařízení. O dva roky později vyrobil první analytické váhy.

V roce 2000 RADWAG začal vlastní produkci vážících můstků. Firma se transformovala z místního výrobce do světově známé společnosti a v roce 2002 dosáhla certifikace ISO 9001:2000.

V současnosti je RADWAG předním evropským výrobcem elektronických vážicích zařízení.

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce RADWAG? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-radwag-logo.jpg 

Oficiální web výrobce RADWAG