Multifunkční váha RADWAG WPY 15/F1

Multifunkční váha RADWAG WPY 15/F1 (1)
Možnost ověření

max. váživost 15 kg, dílek 5 g, rozměry vážicího můstku 300×300 mm, min. zatížení 100 g, profesionální multifunkční váha s možností programování a mnoha užitečnými funkcemi, ovládací terminál je umístěn na stativu.… Více informací

 Skladem u výrobce Radwag 
30 700
37 147 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
RADWAG
Kód výrobku:
WP-111-0115
Katalogové číslo:
H02-324
Záruka:
2 roky

max. váživost 15 kg, dílek 5 g, rozměry vážicího můstku 300×300 mm, min. zatížení 100 g, profesionální multifunkční váha s možností programování a mnoha užitečnými funkcemi, ovládací terminál je umístěn na stativu. Multifunkční váhy řady WPY jsou navrženy pro rychlé a přesné stanovení hmotnosti v průmyslových podmínkách. Operační systém na bázi Windows CE má jednoduchou strukturu, intuitivní ovládání a umožňuje maximální automatizaci prováděných procesů. 

Excelentní barevný dotykový displej 5,7" + membránová klávesnice s osmi tlačítky, komunikační porty: 2×RS 232, 2×USB, Ethernet, WiFi, 4 vstupy / 4 výstupy (digitální). Procesor Dual-Core 2x1 GHz, 8 GB Flash paměť. Uživatel může také využít rozsáhlých databází produktů, surovin, uživatelů, záznamů o vážení, zadavatelů projektu, skladů, balení, etiket i univerzálních proměnných.

Možnost programování displejových i membránových tlačítek, bezdotykových IR senzorů, projektování vzoru zprávy z vážení, odesílané na tiskárnu (pomocí RS-232, USB, či WiFi) nebo do PC (pomocí WiFi, RS-232 či Ethernetu) a projektování informací zobrazovaných na displeji. Stabilizační čas 2 sec.

Multifunkční váhy WPY jsou vybaveny infračervenými senzory pro bezdotykovou aplikaci funkce tisk nebo tára. Možnost připojení externích tlačítek (viz příslušenství). Indikátor hmotnosti je vyroben z ABS plastu, vážicí můstek z lakované oceli a kryt vážicího můstku (vážicí plocha) z nerezové oceli AISI 304.

Funkce: vážení, nulování, tárování v plném rozsahu, +/- kontrolní vážení, počítání kusů, dozování, procenta, receptury, statistiky, etiketování, ALIBI paměť, spolupráce se snímačem čárových kódů, čtečkou ID karet, tiskárnou štítků nebo etiket, možnost připojení další vážicí platformy, PC periferií (myš, klávesnice, USB flash disk)...

Napájení 230 V přes síťový adaptér, doporučený rozsah pracovních teplot -10°C - +40°C, hmotnost cca. 5,3 kg, stupeň ochrany IP-43, stabilizační čas 3 sec., externí justování, ověřitelná verze – ověření za příplatek

Základní parametry

Max. váživost: 15 kg

Dílek: 5 g

Vážicí plocha: 300×300 mm

Stanovené měřidlo: ano

Cena včetně ověření: ne

Komunikační rozhraní: 2×RS 232, 2×USB, Ethernet, WiFi, 4 vstupy / 4 výstupy (digitální)

Produktový list RADWAG WPY 1.52 MB Stáhnout soubor

Společnost RADWAG byla založena v roce 1984. Malá firma pouze s několika zaměstnanci, kteří vyráběli jednoduché produkty, jako jsou kuchyňské váhy s pružinovými elementy a mechanické poštovní váhy. V roce 1992 RADWAG vyrobil první mikroprocesorem řízené váhy. Do roku 1995 RADWAG vyrobil 10.000 elektronických vážících zařízení. O dva roky později vyrobil první analytické váhy.

V roce 2000 RADWAG začal vlastní produkci vážících můstků. Firma se transformovala z místního výrobce do světově známé společnosti a v roce 2002 dosáhla certifikace ISO 9001:2000.

V současnosti je RADWAG předním evropským výrobcem elektronických vážicích zařízení.

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce RADWAG? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-radwag-logo.jpg 

Oficiální web výrobce RADWAG