Jeřábové váhy (Ex)

Jeřábové váhy Ex - váhy s certifikací ATEX.

V naší nabídce se nachází kompletní produktová řada jeřábových vah italského výrobce DINI ARGEO pro prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex).
Společnost DINI ARGEO S.r.l. je certifikována pro výrobu zařízení do prostředí s nebezpečím výbuchu.

Dodávky jeřábových vah pro prostředí s nebezpečím výbuchu jsou vzhledem ke značné variabilitě požadavků: volbě max. váživosti, vhodného prostředí, typu atmosféry, zóny, teplotní třídy… zpravidla řešeny individuálně – pro předložení adresné nabídky nás prosím kontaktujte se svými požadavky. Obratem Vám zašleme k vyplnění náš Ex dotazník. Jeřábové váhy do výbušného prostředí začínají na ceně 114 000 Kč bez DPH. Pro náhled na jeřábové váhy do výbušného prostředí, které Vám můžeme nabídnout, si stáhněte produktový list jeřábových vah DINI ARGEO MCWX2GD s certikací ATEX Ex II 2G IIC T4 Gb X a Ex II 2D IIIC T197°C Db X a krytím IP-65.

Ve standardní nabídce máme jeřábové váhy do prostředí s nebezpečím výbuchu v hmotnostním rozsahu 600-6000 kg, jeřábové váhy v technologickém provedení i v provedení s ověřením pro obchodní vážení. Máme řešení do prostředí BE3N1 (zóny 21 a 22) a do prostředí BE3N2 (zóny 1 a 2). Napájení jeřábových vah je řešeno pomocí odpojitelného akumulátoru, přičemž samotné nabíjení akumulátoru probíhá v bezpečné zóně. Za příplatek je možné objednat náhradní akumulátor pro nepřetržitý provoz.

V případě zájmu o náhled na další možná řešení, která Vám můžeme pro vážení v rizikových zónách nabídnout, si můžete stáhnout produktový Ex katalog výrobce DINI ARGEO, který obsahuje popis jednotlivých řešení a možností vážení v prostředí s nebezpečím výbuchu. 

jerabove-vahy-do-vybusneho-prostredi.jpg


Litujeme, ale v kategorii Jeřábové váhy (Ex) se nenalézá žádné zboží.
Zkuste své hledání začít na úvodní straně.