Jeřábová váha KERN HFT 5T1

Jeřábová váha KERN HFT 5T1 (1)
  • Jeřábová váha KERN HFT 5T1 (1)
  • Jeřábová váha KERN HFT 5T1 (2)
Bezdrátový přenos

max. váživost 5000 kg, dílek 1 kg, opakovatelnost 1 kg, linearita ±2 kg, robustní jeřábová váha s externím ovládacím terminálem, s radiovým přenosem a komunikačním rozhraním RS-232 pro přenos měření do PC nebo na tiskárnu.… Více informací

 Skladem u výrobce Kern 
37 000
44 770 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
KERN
Kód výrobku:
HFT 5T1
Katalogové číslo:
H01-570
Záruka:
2 roky

max. váživost 5000 kg, dílek 1 kg, opakovatelnost 1 kg, linearita ±2 kg, robustní jeřábová váha s externím ovládacím terminálem, s radiovým přenosem a komunikačním rozhraním RS-232 pro přenos měření do PC nebo na tiskárnu.

Jeřábová váha KERN HFT je díky své robustní ocelové konstrukci ideální pro nepřetržité použití v náročných průmyslových aplikacích.

Ovládací terminál má výborně čitelný podsvícený displej s výškou číslic 22 mm a indikací používaného módu, komunikační rozhraní RS-232 pro přenos dat do PC nebo na tiskárnu KERN YKB-01N (tiskárna za příplatek 8000 Kč bez DPH), napájení pomocí interního dobíjecího akumulátoru, podpěra na zadní straně teminálu pro snadný odečet hmotnosti při položení na stůl, rozměry terminálu: 175×84×39 mm.

Závěsná váha KERN HFA má certifikační značku TÜV - splňuje požadavky normy EN 13155 (volně zavěšené prostředky pro uchopení břemen) a EN 61010-1 (bezpečnostní požadavky na elektrická měřicí zařízení). 

Funkce: vážení, nulování, tárování, HOLD - fixace výsledku měření na displeji, sčítání jednotlivých měření, indikace stavu baterie, volitelné jednotky hmotnosti (kg, lb), programovatelné podsvícení displeje (vypnuto, zapnuto, zapnuto po zatížení váhy nebo stisknutí tlačítka) a automatického vypnutí při nečinnosti (5, 10, 15 nebo 30 minut)  s možností deaktivace, dočasné zvýšení rozlišení, stabilizační čas 2 sec.

Rozměry a další technické parametry naleznete v přiloženém návodu k obsluze.

Dodávka zahrnuje jeřábovou váhu s radiovým modulem a anténou, spodní otočný hák s bezpečnostní pojistkou, horní třmen a dálkový ovládací terminál s radiovým modulem a anténou.  

Napájení váhy pomocí interního dobíjecího akumulátoru (až 35 h. provozu na jedno nabití), hmotnost váhy cca. 33 kg, externí justování, doporučený rozsah pracovních teplot 0°C ~ +40°C, nelze ověřit - možnost vystavení kalibračního listu.  

Základní parametry

Max. váživost: 5 t

Dílek: 1 kg

Stanovené měřidlo: ne

Cena včetně ověření: ne

Jeřábová váha KERN HFT 5T1 (2)
Návod KERN HFT 1.64 MB Stáhnout soubor

KERN  - jihoněmecký výrobce vah a vážicích systémů se zavedeným systémem řízení jakosti dle norem ISO 9001:2008.

Založeno v roce 1844, více než 170 let tradice a zkušeností v oboru výroby vah a vážicích zařízení jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce KERN? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-kern-logo.jpg

Oficiální web výrobce KERN