Jeřábová váha KERN HFC 5T-3

Jeřábová váha KERN HFC 5T-3 (1)
  • Jeřábová váha KERN HFC 5T-3 (1)
  • Jeřábová váha KERN HFC 5T-3 (2)
Doporučujeme Bezdrátový přenos

max. váživost 5000 kg, dílek 2 kg, opakovatelnost 2 kg, linearita ±4 kg, kompaktní jeřábová váha - závěsný tenzometr s externím terminálem, lze použít i pro měření tahové síly (měření v Newtonech). Díky své konstrukci,… Více informací

 Skladem u výrobce Kern 
26 400
31 944 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
KERN
Kód výrobku:
HFC 5T-3
Katalogové číslo:
H01-567
Záruka:
2 roky

max. váživost 5000 kg, dílek 2 kg, opakovatelnost 2 kg, linearita ±4 kg, kompaktní jeřábová váha - závěsný tenzometr s externím terminálem, lze použít i pro měření tahové síly (měření v Newtonech).

Díky své konstrukci, kvalitní povrchové úpravě, nízké hmotnosti (3,9 kg) a kompaktním rozměrům, je tato jeřábová váha (siloměr) vhodným zařízením pro průmyslové použití, na stavbách, v nákladních centrech, v přístavech apod. Ideální řešení pro rychlé stanovení hmotnosti objemných břemen vážením ve visu nebo aplikace s omezeným prostorem. Stabilizační čas 2 sec. 

Ovládací terminál s integrovaným rádiovým modulem a výborně čitelným LCD displejem s výškou číslic 23 mm, napájení terminálu pomocí interního dobíjecího akumulátoru (NiMH, 7,2 V, 1200 mA - cca. 30 hodin provozu na jedno nabití), oko na zavěšování, pásek pro nošení na ruce. Ovládací terminál je součástí dodávky.

Závěsná váha KERN HFA má certifikační značku TÜV - splňuje požadavky normy EN 13155 (volně zavěšené prostředky pro uchopení břemen) a EN 61010-1 (bezpečnostní požadavky na elektrická měřicí zařízení). Dodáváno bez závěsných prvků (tak, jak vidíte na fotografii) - závěsné prvky lze objednat jako originální příslušenství.

Funkce: vážení, nulování, tárování, sčítání jednotlivých měření a zobrazení celkového součtu "Total", HOLD - fixace výsledku měření na displeji, kontrolní vážení +/- s možností nastavení spodního a horního limitu s optickou (HI/OK/LO) i zvukovou signalizací, volitelné jednotky hmotnosti (kg, lb, N), indikace stavu baterie, programovatelné automatické vypnutí po 3, 5, 15 nebo 30 minutách nečinnosti s možností deaktivace, programovatelné podsvícení displeje (vypnuto, zapnuto, zapnuto po zatížení váhy nebo stisku tlačítka).  

Napájení váhy pomocí baterií 3×1,5 V (typ AA, NiMH - cca. 30 hodin provozu na jedno nabití), hmotnost cca. 3,9 kg, externí justování, doporučený rozsah pracovních teplot +5°C ~ +35°C, nelze ověřit - možnost vystavení kalibračního listu.

Základní parametry

Max. váživost: 5 t

Dílek: 2 kg

Stanovené měřidlo: ne

Cena včetně ověření: ne

Jeřábová váha KERN HFC 5T-3 (2)
Návod KERN HFC 1.57 MB Stáhnout soubor

KERN  - jihoněmecký výrobce vah a vážicích systémů se zavedeným systémem řízení jakosti dle norem ISO 9001:2008.

Založeno v roce 1844, více než 170 let tradice a zkušeností v oboru výroby vah a vážicích zařízení jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce KERN? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-kern-logo.jpg

Oficiální web výrobce KERN