Jeřábová váha KERN HCB 1T-3

Jeřábová váha KERN HCB 1T-3 (1)

max. váživost 1000 kg, dílek 2 kg, praktická závěsná váha s velmi nízkou hmotností, bateriovým provozem a možností měření v Newtonech. Ideální pro snadnou a rychlou kontrolu hmotnosti produktů pomocí vážení ve visu. Zesílená… Více informací

 Skladem u výrobce Kern 
6 200
7 502 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
KERN
Kód výrobku:
HCB 1T-3
Katalogové číslo:
H01-558
Záruka:
2 roky

max. váživost 1000 kg, dílek 2 kg, praktická závěsná váha s velmi nízkou hmotností, bateriovým provozem a možností měření v Newtonech. Ideální pro snadnou a rychlou kontrolu hmotnosti produktů pomocí vážení ve visu. Zesílená verze pro těžší břemena.

Závěsná váha KERN HCB má certifikační značku TÜV - splňuje požadavky normy EN 13155 (volně zavěšené prostředky pro uchopení břemen) a EN 61010-1 (bezpečnostní požadavky na elektrická měřicí zařízení).

LCD displej s výškou číslic 12 mm, kryt váhy je vyroben z plastu, tento model je dodáván bez závěsných prvků (tak, jak ho vidíte na fotografii).

Funkce: vážení, tárování, funkce HOLD - "zmrazení" výsledků měření na displeji váhy, vážení zvířat, volitelné jednotky hmotnosti (kg, lb, N), automatické vypnutí po 4. minutách nečinnosti s možností deaktivace, stabilizační čas 2 sec.

Napájení: 3 ks AA baterií (v ceně dodávky), doba provozu cca. 300 hodin, celková výška s karabinou a hákem 290 mm, hmotnost cca. 400 g, rozsah pracovních teplot +5°C ~ 35°C, nelze ověřit - možnost vystavení kalibračního listu.

Základní parametry

Max. váživost: 1 t

Dílek: 2 kg

Stanovené měřidlo: ne

Cena včetně ověření: ne

Návod KERN HCB 1.4 MB Stáhnout soubor

KERN  - jihoněmecký výrobce vah a vážicích systémů se zavedeným systémem řízení jakosti dle norem ISO 9001:2008.

Založeno v roce 1844, více než 170 let tradice a zkušeností v oboru výroby vah a vážicích zařízení jsou zárukou kvality a spolehlivosti.

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce KERN? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-kern-logo.jpg

Oficiální web výrobce KERN