Jeřábová váha CASTON III BT 5THD-M s bluetooth terminálem

Jeřábová váha CASTON III BT 5THD-M s bluetooth terminálem (7)
  • Jeřábová váha CASTON III BT 5THD-M s bluetooth terminálem (7)
  • Jeřábová váha CASTON III BT 5THD-M s bluetooth terminálem (2)
  • Jeřábová váha CASTON III BT 5THD-M s bluetooth terminálem (3)
  • Jeřábová váha CASTON III BT 5THD-M s bluetooth terminálem (4)
  • Jeřábová váha CASTON III BT 5THD-M s bluetooth terminálem (5)
  • Jeřábová váha CASTON III BT 5THD-M s bluetooth terminálem (6)
Bezdrátový přenos Včetně ověření

max. váživost 5000 kg, dílek 2 kg, robustní jeřábová váha včetně ověření, min. zatížení 40 kg, ultra-odolná jeřábová váha prémiové kvality s bezdrátovým bluetooth terminálem, výborně čitelný LED displej s výškou číslic 30 mm… Více informací

 Na dotaz 
76 000
91 960 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
CAS
Kód výrobku:
CASTON3M5TBT
Katalogové číslo:
H01-131
Záruka:
2 roky

max. váživost 5000 kg, dílek 2 kg, robustní jeřábová váha včetně ověření, min. zatížení 40 kg, ultra-odolná jeřábová váha prémiové kvality s bezdrátovým bluetooth terminálem, výborně čitelný LED displej s výškou číslic 30 mm.

Součástí dodávky je bezpečnostní, otočný a výkyvný hák s pojistkou, závěsné oko, akumulátor, náhradní akumulátor, nabíječka akumulátoru a bluetooth terminál s LCD displejem + nabíjecí základna pro bluetooth terminál. 

Bluetooth terminál s integrovaným LCD displejem a dosahem do 100 metrů, díky terminálu může obsluha neustále sledovat na displeji aktuální údaje o hmotnosti a pohodlně ovládat všechny funkce váhy. Terminál pracuje na frekvenci 2400~2483.5 MHz, LCD displej má výšku číslic 12 mm, napájení zajišťuje interní akumulátor (DC 7,2 V 750mA) s výdrží cca. 6 h. na jedno nabití, ke kterému dochází v externí nabíjecí základně (AC 220 V). Terminál je též velmi užitečný při přenosu dat do počítače - díky interní paměti pro naměřené hodnoty a základně s komunikačním portem, umístěné u počítače.

Funkce: vážení, nulování, tárování, HOLD - fixace výsledku měření na displeji, indikace stavu akumulátoru, automatické vypnutí při nečinnosti s možností deaktivace.

Kvalitní jeřábová váha pro vážení břemen ve visu v náročných podmínkách, snadná obsluha, robustní tělo váhy ze slitiny, vysoce kvalitní snímač zatížení, vysoká odolnost a spolehlivost, snadná a rychlá výměna akumulátoru pro nepřetržitý provoz. Možnost dokoupení bluetooth tiskárny CAS Porti S-40 (12000 Kč bez DPH).

Napájení z interního akumulátoru DC 12 V (cca. 40 hodin provozu na jedno nabití - náhradní akumulátor ve standardu), rozměry váhy naleznete na obrázku níže, doporučený rozsah pracovních teplot -10°C ~ +40°C (včetně bluetooth terminálu), krytí IP-54, hmotnost cca. 31 kg, ověřitelná verze - ověření v ceně váhy!

Základní parametry

Max. váživost: 5 t

Dílek: 2 kg

Stanovené měřidlo: ano

Cena včetně ověření: ano

Jeřábová váha CASTON III BT 5THD-M s bluetooth terminálem (2) Jeřábová váha CASTON III BT 5THD-M s bluetooth terminálem (3) Jeřábová váha CASTON III BT 5THD-M s bluetooth terminálem (4) Jeřábová váha CASTON III BT 5THD-M s bluetooth terminálem (5) Jeřábová váha CASTON III BT 5THD-M s bluetooth terminálem (6)
Návod CAS CASTON III 1.11 MB Stáhnout soubor

CAS Corporation - jihokorejský výrobce kvalitních vah a vážicích systémů s tradicí od roku 1983.

Představení a historie společnosti CAS v krátkém videu.

 

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce CAS? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

 vahy-cas.jpg

Oficiální web výrobce CAS