Interní modul DINI ARGEO RFITRTTL rádiový přenos 868 MHz

Interní modul DINI ARGEO RFITRTTL rádiový přenos 868 MHz (1)
Samostatně neprodejné

Originální a volitelné příslušenství k jeřábovým vahám MCWN výrobce DINI ARGEO. Modul RFITRTTL je určen pro instalaci do jeřábové váhy DINI ARGEO MCWN a přidává možnost bezdrátového připojení váhy k podnikové síti,… Více informací

 Skladem u výrobce Dini Argeo 
7 420
8 978 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
DINI ARGEO
Kód výrobku:
RFITRTTL-2
Katalogové číslo:
H02-539
Záruka:
2 roky

Originální a volitelné příslušenství k jeřábovým vahám MCWN výrobce DINI ARGEO.

Modul RFITRTTL je určen pro instalaci do jeřábové váhy DINI ARGEO MCWN a přidává možnost bezdrátového připojení váhy k podnikové síti, komunikaci se vzdáleným (pomocným) displejem DFWPC nebo externí tiskárnou.

Pro komunikaci s PC je nutný modul OBRF232 nebo OBRFUSB, který obstará příjem dat na straně PC. Pro komunikaci s externí tiskárnou je nutný modul OBRF232 na straně tiskárny.

Až 50 přenosových kanálů, konfigurovatelných prostřednictvím programu pro PC. Díky snížené spotřebě energie a dlouhé přenosové vzdálenosti, je tento modul ideální pro vytváření mobilních systémů s bezdrátovým přenosem.

Provozní frekvence od 868 do 870 MHz, což snižuje riziko rušení s klasickými vysokofrekvenčními systémy.

Max. přenosová vzdálenost ve vhodném prostředí: do 70 m uvnitř, do 150 m venku.

 

Poznámka: interní modul DINI ARGEO RFITRTTL je originální příslušenství, které vyžaduje odbornou instalaci – svůj požadavek na jeho dodávku musíte specifikovat již při objednávce nové váhy nebo indikátoru hmotnosti.


DINI ARGEO - přední evropský výrobce vah a vážicích systémů, jehož doménou je vývoj a výroba indikátorů hmotnosti, nápravových a jeřábových vah, paletových vozíků s váhou, vážicích systémů pro vysokozdvižné vozíky a vah do prostředí s nebezpečím výbuchu. Společnost DINI ARGEO byla založena v Itálii, v roce 1846.

Představení a historie společnosti DINI ARGEO v krátkém videu. 

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce DINI ARGEO? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-dini-argeo-logo.jpg

Oficiální web výrobce DINI ARGEO