Interní modul DINI ARGEO DF485 pro indikátory DFW

Interní modul DINI ARGEO DF485 pro indikátory DFW (1)
Samostatně neprodejné

Originální a volitelné příslušenství k vahám a indikátorům hmotnosti výrobce DINI ARGEO. Modul DF485 je určen pro instalaci do indikátoru hmotnosti DINI ARGEO DFW. Po instalaci modulu do indikátoru DFW se změní jeden port RS… Více informací

 Skladem 
4 480
5 421 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
DINI ARGEO
Kód výrobku:
DF485
Katalogové číslo:
H02-534
Záruka:
2 roky

Originální a volitelné příslušenství k vahám a indikátorům hmotnosti výrobce DINI ARGEO.

Modul DF485 je určen pro instalaci do indikátoru hmotnosti DINI ARGEO DFW. Po instalaci modulu do indikátoru DFW se změní jeden port RS-232 na port RS-485.

Linka RS-485 umožňuje komunikovat až na vzdálenost 1200 m. Na jedné lince RS-485 může být instalováno až 32 zařízení (vah a indikátorů).

Poznámka: interní modul DINI ARGEO DF485 je originální příslušenství, které vyžaduje odbornou instalaci – svůj požadavek na jeho dodávku musíte specifikovat již při objednávce nové váhy nebo indikátoru hmotnosti.


DINI ARGEO - přední evropský výrobce vah a vážicích systémů, jehož doménou je vývoj a výroba indikátorů hmotnosti, nápravových a jeřábových vah, paletových vozíků s váhou, vážicích systémů pro vysokozdvižné vozíky a vah do prostředí s nebezpečím výbuchu. Společnost DINI ARGEO byla založena v Itálii, v roce 1846.

Představení a historie společnosti DINI ARGEO v krátkém videu. 

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce DINI ARGEO? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-dini-argeo-logo.jpg

Oficiální web výrobce DINI ARGEO