Externí tlačítka Tára + Tisk pro váhy Radwag

Externí tlačítka Tara + Tisk pro váhy Radwag (1)
Samostatně neprodejné

Externí tlačítka pro vybrané modely vah výrobce RADWAG - tlačítka určená k dálkovému ovládání funkcí TARE a PRINT (tárování a tisk).  Pouzdro je vyrobeno z plastu, připojení k váze je realizováno pomocí kabelu s délkou 1,5 m… Více informací

 Skladem u výrobce Radwag 
2 450
2 965 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
RADWAG
Kód výrobku:
WX-004-0162
Katalogové číslo:
H02-314
Záruka:
2 roky

Externí tlačítka pro vybrané modely vah výrobce RADWAG - tlačítka určená k dálkovému ovládání funkcí TARE a PRINT (tárování a tisk). 

Pouzdro je vyrobeno z plastu, připojení k váze je realizováno pomocí kabelu s délkou 1,5 m. Průmyslová tlačítka mají plánovanou životnost více než 1 000 000 vážicích cyklů - vhodné pro ovládání často používaných funkcí v exponovaných provozech, provozech s vyšším znečištění a v aplikacích, při kterých musí obsluha váhy používat rukavice (např. potřísněné barvou, kontaminované, znečištěné apod.). Pomocí externích tlačítek může obsluha váhu vytárovat a po ukončeném měření odeslat údaje na tiskárnu či PC.

Kompatibilní s modely RADWAG WLY, WPY, HY10, C32, WPW a průmyslovými terminály PUE C41/H, PUE C32, PUE 7.1 a PUE 5.

Poznámka: externí tlačítka jsou k dispozici i ve verzi pro ovládání nohou - trojkombinace nožních tlačítek, která jsou ve vybraných modelech vah Radwag konfigurovatelná (např. nulování, tárování, tisk). 

RADWAG externí tlačítka 197.79 kB Stáhnout soubor

Společnost RADWAG byla založena v roce 1984. Malá firma pouze s několika zaměstnanci, kteří vyráběli jednoduché produkty, jako jsou kuchyňské váhy s pružinovými elementy a mechanické poštovní váhy. V roce 1992 RADWAG vyrobil první mikroprocesorem řízené váhy. Do roku 1995 RADWAG vyrobil 10.000 elektronických vážících zařízení. O dva roky později vyrobil první analytické váhy.

V roce 2000 RADWAG začal vlastní produkci vážících můstků. Firma se transformovala z místního výrobce do světově známé společnosti a v roce 2002 dosáhla certifikace ISO 9001:2000.

V současnosti je RADWAG předním evropským výrobcem elektronických vážicích zařízení.

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt výrobce RADWAG? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-radwag-logo.jpg 

Oficiální web výrobce RADWAG