Analytická váha VIBRA LF 225DRCE

Analytická váha VIBRA LF 225DRCE (1)
  • Analytická váha VIBRA LF 225DRCE (1)
  • Analytická váha VIBRA LF 225DRCE (2)
Bez ověření Made in Japan Profesionální

max. váživost 92/220 g, dílek 0,01/0,1 mg (e=1 mg), opakovatelnost 0,02/0,2 mg, linearita ±0,03/0,2 mg, průměr vážicí misky 80 mm, profesionální a přesná analytická váha 1. třídy přesnosti s interním justováním pro náročné… Více informací

 Skladem 
68 950
83 430 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
VIBRA
Kód výrobku:
LF225DRCE
Katalogové číslo:
H02-262
Záruka:
12 měsíců

max. váživost 92/220 g, dílek 0,01/0,1 mg (e=1 mg), opakovatelnost 0,02/0,2 mg, linearita ±0,03/0,2 mg, průměr vážicí misky 80 mm, profesionální a přesná analytická váha 1. třídy přesnosti s interním justováním pro náročné laboratorní aplikace. Váhy VIBRA LF mají vynikající metrologické vlastnosti (opakovatelnost, linearita, excentricita), které si díky kvalitní a sofistikované japonské elektronice, dokáží i dlouhodobě udržet.

Výborně čitelný LCD displej s výrazným regulovatelným podsvícením - výška číslic 16,5 mm, stabilizační čas 5/3 sec., velmi rychlé ustálení a stabilita, kvalitní snímač zatížení s elektromagetickou kompenzací síly pro přesné a reprodukovatelné výsledky měření.
 
Na analytické váhy z modelové řady VIBRA LF se můžete dlouhodobě spolehnout - a to jak z pohledu jejich bezporuchového provozu, tak z hlediska jejich metrologických vlastností. Uvnitř vah naleznete léty a nespočetným množstvím instalací prověřenou, špičkovou japonskou technologii. Analytická váha VIBRA LF = profesionální produkt pro všechna pracoviště, která potřebují přesné a opakovatelné výsledky měření v jakýkoli čas.
 
 
Precizní analytické váhy VIBRA LF - profesionální laboratorní váhy pro každodenní použití. Krátká doba ustálení a stabilní indikace jsou klíčovým faktorem pro efektivní, rychlé a přesné měření. Snadno snímatelný a čistitelný proti průvanový kryt s posuvnými dvířky ve standardu. Přesné výsledky měření jsou zajištěny integrovaným systémem automatického interního justování - v závislosti na uplynulém čase a změnách okolních teplot se váha sama najustuje. K seřízení váhy nepotřebujete zásah servisního technika a externí závaží. Analytická váha VIBRA LF je vybavena vzájemně propojenými posuvnými ochrannými dvířky, které umožňují uživateli otevřít pravý boční kryt levým bočním držadlem a naopak. Uživatel zvládne vážení vzorku pravou rukou, zatímco ovládá dveře rukou levou. To umožní rychlejší rutinní měření v laboratorních aplikacích = úspora času. 
 
 
Funkce: vážení, tárování, počítání kusů - min. hmotnost počítaného kusu 0,01 mg, procentuální vážení, vážení v karátech, bargraf (displej indikuje aktuální využití max. váživosti váhy), stanovení hustoty (za použití speciální sady), GPL protokoly, statistiky, komunikační rozhraní umožňuje odesílat data do tiskárny nebo PC, funkce α-CHECK (Laboratorní i průmyslové prostředí se neustále mění, což ovlivňuje stav vah, model VIBRA LF má díky funkci α-Check autodiagnostické menu k zjištění vlastního stavu. Mezi nejzákladnější testy laboratorních vah patří test opakovatelnosti, který může uživatel pomocí této funkce jednoduše zkontrolovat), funkce EASY RES (někdy je nutné zvolit vhodnou rychlost odezvy podle aktuálně měřeného vzorku a vnějšího prostředí - funkce EASY RES nabízí velmi jednoduchý způsob, jak upravit rychlost odezvy, jedním stiskem tlačítka SET lze přizpůsobit rychlost odezvy ve třech úrovních).
 
 
Příslušenství:
  • Sada pro stanovení hustoty LFDK: 9 080 Kč bez DPH
  • Datový USB kabel s délkou 1,5 m: 120 Kč bez DPH
  • Datový kabel s délkou 3 m pro připojení k PC: 390 Kč bez DPH
  • Datový kabel s délkou 2 m pro připojení k tiskárně: 350 Kč bez DPH
  • Tiskárna
 
Napájení pomocí AC adaptéru 100-240 VAC/6 VDC, komunikační rozhraní RS-232C a USB ve standardu, doporučený rozsah pracovních teplot +10 ~ +30°C, rozměry váhy 210×320×335 mm (včetně proti průvanového krytu), interní i externí justování, hmotnost cca. 3,5 kg, nelze ověřit - možnost vystavení kalibračního listu.
 
 

Základní parametry

Max. váživost: 92/220 g

Dílek: 0,01/0,1 mg

Vážicí plocha: Ø 80 mm

Stanovené měřidlo: ano

Cena včetně ověření: ne

Komunikační rozhraní: 1×RS 232, USB

Způsob justování: interní automatické

Analytická váha VIBRA LF 225DRCE (2)
Produktový list VIBRA LF 1.15 MB Stáhnout soubor

VIBRA - obchodní značka kvalitních laboratorních a analytických vah japonského výrobce SHINKO DENSHI CO., LTD. s certifikací dle norem ISO 9001:2015 a tradicí od roku 1963.

Precizní váhy značky VIBRA jsou vyráběny přímo v Japonsku, ve výrobním závodě v Tokiu. Špičková a sofistikovaná japonská technologie prověřená několika desetiletími a nespočetným množstvím instalací po celém světě, je zárukou kvality a spolehlivosti. Pokud hledáte přesné, kvalitní a spolehlivé váhy - produkty VIBRA jsou tou pravou volbou pro precizní a opakovatelné výsledky měření hmotnosti. 

Profil společnosti SHINKO DENSHI CO., LTD. v krátkém videu:

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt značky VIBRA? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-vibra.jpg

Oficiální web výrobce SHINKO DENSHI CO., LTD.