Analytická váha VIBRA HT 124RCEN

Analytická váha VIBRA HT 124RCEN (1)
  • Analytická váha VIBRA HT 124RCEN (1)
  • Analytická váha VIBRA HT 124RCEN (2)
  • Analytická váha VIBRA HT 124RCEN (3)
  • Analytická váha VIBRA HT 124RCEN (4)
  • Analytická váha VIBRA HT 124RCEN (5)
Made in Japan Možnost ověření Standardní

max. váživost 120 g, dílek 0,1 mg (e=1 mg), opakovatelnost 0,1 mg, linearita ±0,3 mg, průměr vážicí misky 80 mm, kvalitní a přesná analytická váha 1. třídy přesnosti s interním justováním pro laboratorní aplikace. Váhy VIBRA… Více informací

 Skladem 
33 600
40 656 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na libovolnou adresu v ČR
Výrobce:
VIBRA
Kód výrobku:
HT124RCEN
Katalogové číslo:
H02-260
Záruka:
12 měsíců

max. váživost 120 g, dílek 0,1 mg (e=1 mg), opakovatelnost 0,1 mg, linearita ±0,3 mg, průměr vážicí misky 80 mm, kvalitní a přesná analytická váha 1. třídy přesnosti s interním justováním pro laboratorní aplikace. Váhy VIBRA HT mají vynikající metrologické vlastnosti (opakovatelnost, linearita, excentricita), které si díky kvalitní a sofistikované japonské elektronice, dokáží i dlouhodobě udržet. Jedinečný snímací člen VIBRA Tuning-Fork, který pracuje na principu vibračního článku, je vysoce odolný proti elektromagnetickému a elektrostatickému rušení i změnám teploty.

Výborně čitelný LCD displej s výrazným regulovatelným podsvícením, stabilizační čas pouhé 3 sec., velmi rychlé ustálení a stabilita, kvalitní snímač zatížení pro přesné a reprodukovatelné výsledky měření. Spolehlivá, profesionální a precizní laboratorní váha - prémiová kvalita za standardní cenu. Unikátní a patentovaný vibrační měřící senzor Tuning-fork, na který je poskytována záruka 5 let.
 
Na analytické váhy z modelové řady VIBRA HT se můžete dlouhodobě spolehnout - a to jak z pohledu jejich bezporuchového provozu, tak z hlediska jejich metrologických vlastností. Uvnitř vah naleznete léty a nespočetným množstvím instalací prověřenou, špičkovou japonskou technologii. Analytická váha VIBRA HT = profesionální produkt pro všechna pracoviště, která potřebují přesné a opakovatelné výsledky měření v jakýkoli čas.
 
 
Precizní analytické váhy VIBRA HT - profesionální laboratorní váhy pro každodenní použití. Krátká doba ustálení a stabilní indikace jsou klíčovým faktorem pro efektivní, rychlé a přesné měření. Snadno snímatelný a čistitelný proti průvanový kryt s posuvnými dvířky ve standardu. Přesné výsledky měření jsou zajištěny integrovaným systémem automatického interního justování - v závislosti na uplynulém čase a změnách okolních teplot se váha sama najustuje. K seřízení váhy nepotřebujete zásah servisního technika a externí závaží. 
 
 
Funkce: vážení, tárování, počítání kusů - min. hmotnost počítaného kusu 0,1 mg, procentuální vážení, vážení v karátech, bargraf (displej indikuje aktuální využití max. váživosti váhy), stanovení hustoty (za použití speciální sady), komunikační rozhraní umožňuje odesílat data do tiskárny nebo PC, ARM - automatické měření opakovatelnosti (ve funkci ARM můžete snadno zkontrolovat stav váhy výpočtem směrodatné odchylky opakovatelnosti), funkce EASY RES (někdy je nutné zvolit vhodnou rychlost odezvy podle aktuálně měřeného vzorku a vnějšího prostředí - funkce EASY RES nabízí velmi jednoduchý způsob, jak upravit rychlost odezvy, jedním stiskem tlačítka SET lze přizpůsobit rychlost odezvy ve třech úrovních).
 
 
Příslušenství:
  • Sada pro stanovení hustoty HTDK: 7 160 Kč bez DPH
  • Externí LCD displej s výškou číslic 12,5 mm a rozměry 120×89×60 mm, kabel 3 m, AC adaptér: 6 720 Kč bez DPH
  • Datový kabel s délkou 3 m pro připojení k PC: 390 Kč bez DPH
  • Datový kabel s délkou 2 m pro připojení k tiskárně: 350 Kč bez DPH
  • Tiskárna
 
Napájení pomocí AC adaptéru 100-240 VAC/12 VDC, komunikační rozhraní RS-232C ve standardu, doporučený rozsah pracovních teplot +10 ~ +30°C, rozměry váhy 213×290×314 mm (včetně proti průvanového krytu), interní justování, hmotnost cca. 3,5 kg, možnost ověření - ověření za příplatek.
 
Poznámka k EU ověření váhy:
Pokud Vaše aplikace vyžaduje použití ověřené váhy, objednejte si prosím ověření zároveň s nákupem váhy - dodatečné ověření není možné.
Zajištění metrologického výkonu "EU ověření" prodlužuje dodací termín. EU ověřování vah s interním justováním provádí pověřený pracovník ČMI 1× týdně (zpravidla v úterý). Dodací termín měřidla s EU ověřením je tedy závislý na dni Vaší objednávky. 

Základní parametry

Max. váživost: 120 g

Dílek: 0,1 mg

Vážicí plocha: Ø 80 mm

Stanovené měřidlo: ano

Cena včetně ověření: ne

Komunikační rozhraní: 1×RS 232

Způsob justování: interní automatické

Analytická váha VIBRA HT 124RCEN (2) Analytická váha VIBRA HT 124RCEN (3) Analytická váha VIBRA HT 124RCEN (4) Analytická váha VIBRA HT 124RCEN (5)

VIBRA - obchodní značka kvalitních laboratorních a analytických vah japonského výrobce SHINKO DENSHI CO., LTD. s certifikací dle norem ISO 9001:2015 a tradicí od roku 1963.

Precizní váhy značky VIBRA jsou vyráběny přímo v Japonsku, ve výrobním závodě v Tokiu. Špičková a sofistikovaná japonská technologie prověřená několika desetiletími a nespočetným množstvím instalací po celém světě, je zárukou kvality a spolehlivosti. Pokud hledáte přesné, kvalitní a spolehlivé váhy - produkty VIBRA jsou tou pravou volbou pro precizní a opakovatelné výsledky měření hmotnosti. 

Profil společnosti SHINKO DENSHI CO., LTD. v krátkém videu:

Nenalezli jste v naší nabídce konkrétní produkt značky VIBRA? Kontaktujte nás pro předložení adresné nabídky.

vahy-vibra.jpg

Oficiální web výrobce SHINKO DENSHI CO., LTD.