Přeskočit: menu stránky | menu sekce | hlavní obsah

Váhy a vážicí systémy - Petr HepnarVáhy Radwag 2013

Kvalitní a osvědčené váhy Radwag nalézáte v naší nabídce již řadu let – jinak tomu nebude ani v roce 2013. Úspěšné a oblíbené modely z předchozích let jsou i nadále zdokonalovány a to bez výraznějšího vlivu na jejich pořizovací cenu – Vaše oblíbené váhy Radwag naleznete samozřejmě i v naší letošní nabídce.

Na trh byla uvedena modelová řada vah Radwag 3Y – vylepšený nástupce odcházející řady 2Y.

Tato profesionální řada se vyznačuje širokými možnostmi nastavení, rozšířenými databázemi, rozsáhlými možnostmi konfigurace tiskových sestav a zálohování výsledků měření.
Mezi hlavní výhody řady 3Y patří např. barevný dotykový displej, intuitivní ovládání v českém jazyce, komunikace přes Ethernet, RS-232 či zálohování dat na USB flash disk a velký rozsah funkcí za skvělou cenu.

 

váhy Radwag 2013

 

Váhy Radwag – kvalitní evropské váhy s komplexním záručním i pozáručním servisem. Měření hmotnosti od předního světového výrobce za příznivou cenu.

 

Z nových produktů společnosti Radwag byste neměli opomenout např. nově uvedené modely analyzátorů vlhkosti (sušící váhy) Radwag MA 3Y.

Modelová řada Radwag MA 3Y představuje profesionální řešení pro stanovení relativní vlhkosti ve vzorcích různých látek. Tyto váhy představují nové možnosti provozu a prezentace výsledků měření.

 

analyzátor vlhkosti Radwag MA 3Y

 

Mezi významná pozitiva modelové řady MA 3Y patři barevný dotykový 5,7 “LCD displej, komfortní ovládání váhy v českém jazyce, rozšířená databáze programovatelných režimů sušení pro databázi vzorků, grafické znázornění výsledků sušení, možnost tisku zobrazených grafů nebo jejich export do BMP souboru, databáze sušení, databáze vzorků a individuální nastavení uživatelských profilů.

Stáhnout prospekt Radwag MA-3Y Stáhněte si PDF prospekt Radwag MA-3Y (4 MB).

Samozřejmostí je u tohoto modelu komunikace váhy pomocí Ethernetu, RS-232 či zálohování naměřených dat na USB flash disk.
Analyzátory vlhkosti Radwag MA 3Y jsou dostupné ve dvou provedeních - RADWAG MA 60.3Y (max. váživost 60 g, dílek 0,1 mg) a RADWAG MA 200.3Y (max. váživost 200 g, dílek 1 mg).

 

váhy Radwag 3Y 2013

 

Všechny váhy Radwag jsou vyráběny ve shodě s normou ISO 9001:2000, ověřitelné váhy též v souladu s legislativními úpravami a Zákonem o metrologii.

 

Související články: