Přeskočit: menu stránky | menu sekce | hlavní obsah

Váhy a vážicí systémy - Petr HepnarUniverzální vážicí patky

Univerzální vážicí patky - ověřitelný vážicí systém složený ze 4 ks vážicích patek, kabeláže, sdružovací krabice a indikátoru hmotnosti A12. ES ověření pro obchodní vážení je za příplatek (volitelně). Váhy je možné objednat v max. váživostech 150, 300, 600, 1500 a 3000 kg, ceny již od 12.500 Kč bez DPH za kompletní sestavu.

 

univerzální vážicí patky

 

Modulární vážicí systém vhodný pro vážení objemných břemen, výrobků či strojů bez náročnosti na prostor. Mobilita, vysoká variabilita, velmi nízká hmotnost i cena, snadná manipulace a obsluha, šetří Váš čas i peníze.

Pro standardní vážení předmětů lze na patky umístit plech, zátěžový rošt nebo paletu a tím se vytvoří požadovaná vážící plocha. Další variantou je umístění váženého předmětu přímo na patky.

 

univerzální vážicí patky - komplet

 

Délka kabelu od indikátoru ke slučovací krabici je 5 m., patky mohou být od sebe umístěny ve vzdálenosti až 6 m. Konstrukci patky tvoří ocelová lakovaná konstrukce a certifikované snímače s krytím IP-67. Indikátor A12 má krytí IP-54, za příplatek lze použít i jiný indikátor - s ohledem na požadované funkce, stupeň ochrany, připojení k PC nebo tiskárně apod.

univerzální vážicí patky - kontejner

 

Funkce se základním indikátorem A12: vážení, nulování, tárování, sčítání navážek, počítání kusů.

Napájení AC 230 V nebo pomocí interního akumulátoru (až 60 hodin provozu na jedno nabití), doporučený rozsah pracovních teplot 0°C ~ 40°C, hmotnost celé sestavy je pouhých 25 kg.

 

Ceny: od 12.500 Kč bez DPH.
Možnost ověření pro obchodní vážení.
ES ověření za příplatek, cena ověření dle zvolené maximální váživosti.

Další informace o univerzálních vážicích patkách naleznete v našem internetovém obchodě.
V případě dotazů nás prosím kdykoli kontaktujte.

 

QUAD systém s vyšší maximální váživostí je možné složit např. ze 4 ks nápravových vah. Maximální váživost takového systému může být poté až 80.000 kg, přičemž i tento systém je možné ověřit pro obchodní vážení.

 

Kontaktní formulář – napište nám!

Nemáte právě přístup ke svému e-mailu? Využijte náš online formulář!
Pro korektní odpověď nezapomeňte prosím uvést Vaši e-mailovou adresu a telefonní číslo.

 

Pošlete nám zprávu...Prosím opište kód z obrázku

Je-li třeba vyřešit neodkladnou záležitost, využijte prosím telefonického kontaktu.