Přeskočit: menu stránky | menu sekce | hlavní obsah

Váhy a vážicí systémy - Petr HepnarPrecizní laboratorní váhy KERN EW-N

Očekáváte od svých vah přesné, rychlé, stabilní a reprodukovatelné výsledky měření? Preferujete kvalitní a spolehlivé váhy s vynikajícím poměrem užitné hodnoty a ceny?

Řešení je snadné - precizní laboratorní váhy KERN EW-N. Osvědčené laboratorní váhy s velmi kvalitním snímačem zatížení, který zaručí přesné a opakovatelné stanovení hmotnosti Vašich produktů či vzorků. Tyto váhy mají vynikající metrologické vlastnosti (opakovatelnost, linearita, excentricita), které si právě díky kvalitnímu snímači zatížení a elektronice, dokáží i dlouhodobě udržet.

 

KERN EW-N

 

Laboratorní váhy KERN EW-N…
…prémiová kvalita za standardní cenu.


Na váhy z modelové řady KERN EW-N se můžete dlouhodobě spolehnout - a to jak z pohledu jejich bezporuchového provozu, tak z hlediska jejich metrologických vlastností. Uvnitř vah naleznete léty prověřenou, špičkovou japonskou technologii - nejedná se tedy o žádnou lacinou parodii na váhu, nýbrž o profesionální produkt pro všechna pracoviště, která potřebují přesné výsledky měření v jakýkoli čas (rok, měsíc, týden, den, hodinu…). Skutečný bestseller mezi laboratorními váhami.

 

Modelová řada KERN EW-N přináší vysokou kvalitu za velmi rozumnou cenu.
Laboratorní váhy KERN EW-N používají naši klienti na svých pracovištích již řadu let, za tuto dobu neproběhlo jediné reklamační řízení, žádné vyřazení měřidla z důvodu, že by ztratilo své metrologické vlastnosti ani žádná oprava, která by byla způsobena něčím jiným, než-li prokázanou chybou obsluhy (mechanické poškození či přetížení).

 

KERn EW-N

 

Ceny modelové řady KERN EW-N začínají již na 13.300 Kč bez DPH.
Váhy dodáváme v několika max. váživostech: od max. váživosti 220 g s dílkem 0,001 g do max. váživosti 12000 g s dílkem 0,1 g.

 

Pro náročnější klienty či aplikace, které vyžadují použití ověřených vah, máme připravenu modelovou řadu KERN EG-N, která výše zmíněné vlastnosti a kvalitu doplňuje o možnost metrologického ověření a interní justáž - což znamená, že k seřízení váhy nepotřebujete servisního technika ani externí závaží - díky integrovanému mechanismu si může každý uživatel váhu seřídit kdykoli sám.

Toto řešení se hodí pro aplikace, které kladou ty nejvyšší nároky na přesnost měření. Vhodné je též pro pracoviště, kde nemají měřidla stabilní umístění, často se přenáší apod. Přesné váhy je vhodné seřídit na místě použití, což může v tomto případě (díky integrovanému kalibračnímu mechanismu) uživatel provést kdykoli sám. Váha s interní justáží není naopak vhodná do prostředí s vyšší prašností.

 

KERn EW-N

 

Stáhnout návod KERN EW-N/EG-N Stáhněte si návod KERN EW-N/EG-N (1,9 MB).

 

Máte-li k těmto či ostatním měřidlům z naší nabídky libovolný dotaz - neváhejte nás prosím kdykoli kontaktovat telefonicky, e-mailem či prostřednictvím našeho kontaktního formuláře - rádi Vám pomůžeme s výběrem měřidla, které bude vhodné pro Vaši aplikaci.

 

Kontaktní formulář – napište nám!

Nemáte právě přístup ke svému e-mailu? Využijte náš online formulář!
Pro korektní odpověď nezapomeňte prosím uvést Vaši e-mailovou adresu a telefonní číslo.

 

Pošlete nám zprávu...Prosím opište kód z obrázku

Je-li třeba vyřešit neodkladnou záležitost, využijte prosím telefonického kontaktu.