Přeskočit: menu stránky | menu sekce | hlavní obsah

Váhy a vážicí systémy - Petr HepnarPodlahové váhy

Nízkoprofilové podlahové vážicí můstky s hmotnostním rozsahem od 1,5 kg do 15.000 kg (na přání i vyšší váživosti), ve variantách do suchého, prašného, vlhkého, mokrého či výbušného prostředí (Ex).

Podlahové váhy – vážicí můstky s indikátorem na stativu nebo kabelu.

V naší nabídce naleznete velké množství standardizovaných můstků v různých váživostech a s rozlišnými rozměry. Vážicí můstek Vám můžeme též vyrobit dle Vašich požadavků (na míru).

podlahová váha
podlahový vážicí můstek s nájezdy

Váhy s robustní a odolnou konstrukcí umožňující umístění na podlahu nebo zabudování do úrovně terénu, s případnou možností vybudování odtokových kanálů (pro mokrá prostředí), s možností odklopení pro snadnou údržbu apod.

odklopný vážní můstek
podlahový vážicí můstek s možností odklopení

Pro stanovení hmotnosti jsou dle typu vážicího zařízení a jeho následného využití, použity různé typy snímačů sil (AL, nerez, stupeň krytí proti vlhkosti, technologická či ověřitelná verze apod.), které zaručují vysokou přesnost měření hmotnosti (vážení).

Konstrukční provedení vážicích můstků lakovaná ocel nebo celonerezové provedení pro náročné vlhké, mokré, potravinářské či agresivní chemické provozy.

K těmto vážicím platformám se připojují indikátory (váhové terminály) s přihlédnutím k náročnosti prostředí, požadavkům na funkce, vyhodnocení dat, ovládání dalších externích zařízení, připojení k PC či tiskárně.

idikátor
nerezový indikátor

Terminál může pomocí výstupů ovládat další systémy (dávkování, signalizace, počítání kusů, možnost připojení přídavného displeje, externích vážních můstků apod.).

vážicí systém
váhový terminál zapojený do systému

Podlahové vážicí můstky a indikátory dodáváme v technologických verzích (pracovní měřidla) pro běžná průmyslové vážení i jako typově schválená (ověřitelná) měřidla, pro použití v obchodním styku (výkup, prodej, pronájem…).

Ceny podlahových vah již od 5.600,- Kč, ceny indikátorů od 4.200,- Kč.

Související články: