Přeskočit: menu stránky | menu sekce | hlavní obsah

Váhy a vážicí systémy - Petr HepnarPaletové vozíky s váhou

Paletové vozíky s váhou se řadí do kategorie mobilních vážicích systémů, kde mobilita a jednoduchost vážení, je jejich hlavní výhodou.

Připravili jsme pro Vás rozsáhlou nabídku paletových vozíků s váhou, od levnějších ekonomických modelů až po technicky vyspělé konfigurovatelné sestavy pro mobilní vážení.

paletový vozík s váhou RAVAS
ověřitelný paletový vážicí vozík RAVAS

V naší nabídce se nachází technologické verze mobilních vah pro průmyslové vážení, typově schválené (ověřitelné) verze pro obchodní vážení i systémy pro vážení v prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex).

logo ex
značka Ex - prostředí s nebezpečím výbuchu

paletový vozík s váhou Ex
paletový vážní vozík do prostředí EX

Konfigurovatelné sestavy mobilních vah je možno volitelně doplnit o tiskárny, scannery, bezdrátový přenos dat (vysílač + přijímač), otočný indikátor, provedení nerez, přídavný displej, funkce počítání kusů, paměťovou kartu pro ukládání a přenos dat do PC nebo sítě atd.

Dodávané váživosti 1500 kg, 2000 kg, 2200 kg, volitelně i 3000 kg.
Ceny paletových vážních vozíků od 16.900,- Kč.

paletový vozík s váhou
levný a kvalitní paletový vážní vozík

Pozor na „napodobeniny” - na českém trhu se objevili levné a nekvalitní paletové vozíky s váhou. Poddimenzovaná konstrukce, nekvalitní zpracování - vozíky při větší zátěži praskají ve svárech a jsou velmi nebezpečné pro manipulanty i jejich okolí.
Nákupem u odborníků se vyhnete zbytečným nepříjemnostem a riziku.

Související články: