Přeskočit: menu stránky | menu sekce | hlavní obsah

Váhy a vážicí systémy - Petr HepnarPaletové váhy

Paletové váhy osazené tenzometrickými snímači sil, doplněné o indikátory (vyhodnocovací jednotky), tvoří zařízení určené především k vážení břemen, přepravovaných paletovými vozíky, uložených na EUR paletách.

paletová váha
paletová váha - lakovaná ocel

Paletové váhy najdou využití všude tam, kde není možno do úrovně terénu zabudovat podlahový vážicí můstek nebo tam, kde jsou kladeny nároky na mobilitu vážicích zařízení.

Některé modely paletových vah jsou vybaveny kolečkami pro snadnou manipulaci, umožňují alternativní napájení a jejich pořizovací náklady jsou nižší než u podlahových vah.
Velkou výhodou může být též nerezové provedení s možností využití ve vlhkém nebo agresivním prostředí či jejich využití v hygienicky náročném potravinářském průmyslu.

Hmotnostní rozsah paletových vah a paletových vozíků s váhou od 600 kg do 3000 kg.

Ceny vah pro vážení palet již od 11.400 Kč bez DPH.

Paletové váhy dodáváme jako pracovní měřidla pro technologické vážení i jako ověřitelná (stanovená) měřidla pro obchodní vážení.

nerezová paletová váha
paletová váha - nerezová ocel

logo ex
značka Ex - prostředí s nebezpečím výbuchu

V naší nabídce naleznete též paletové váhy do prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex).

Použity jsou snímače zatížení odpovídající novým evropským normám ATEX, dle umístění vah mohou být použity „klasické” indikátory nebo indikátory do prostředí s nebezpečím výbuchu.
Např. váha i indikátor v nebezpečné zóně, váha v nebezpečné zóně - indikátor v bezpečné zóně apod.

Ceny paletových vah do prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex) Vám rádi zodpovíme.